SCROLL DOWN

Ultimate Cerrahi Olmayan Yüz Germe

8 Noktalı Yüz Germe Tedavisi Nedir?

8 Noktalı Yüz Germe tedavisi, birinci sınıf yüz gençleştirme programıdır. Yüzün ameliyatsız gençleştirilmesi için en gelişmiş teknikleri kullanarak, uzmanca seçilmiş en yenilikçi ameliyatsız yüz germe tedavisidir. Daha genç ve daha sıkı bir cilt yaratarak yüz yaşlanmasının tüm alanlarını hedefler.

Dermal Filler ve Yüz Germe, yüzün hacmini canlandırır ve eski haline getirir. 8 noktalı yüz germe veya sıvı yüz germe olarak adlandırılır. Birincil hedef, kilit alanlar olan orta ve alt yüzün tamamıdır. Amaç yüz düşüklüğü kaldırmak, konturunu şekillendirmek ve canlandırmaktır. Cilde lifting uygulamak ve sıkılaştırmak için yüzdeki önemli yapısal destek noktalarına, dikkatlice yerleştirilmiş dermal dolgu ile gelişmiş tekniklerin bir kombinasyonu ile uygulanmaktadır. Kırışıklık azaltmak için, kırışıklıklara neden olan zayıflayan yüz kaslarını tedavi etmek için en tanınmış ilaç markalarını kullanır. Göz çevresindeki kırışıklıkları (kaz ayakları), alın çizgilerini ve çatık kaşları azaltmada oldukça etkilidir.

Kırışıklık Azaltma Özelliği ile Gençleşin.

Kaş ve alın çizgilerini yumuşatarak, kahkaha çizgilerini (göz çevresi gülme çizgileri) gevşetir. Kaz ayaklarını tedavi ederek ve kaş bölgesini kaldırarak daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Bu işlem yüzü yeniden şekillendirir, cildi sıkılaştırır, yumuşatır ve kaldırır. 40’lı yaşların ortalarındaki insanlar genellikle en iyi sonuçları görebilirler. Fakat sıvı yüz germe yaptırmak için en uygun yaş, her bir kişinin kendi yüzüne özgü bireysel koşullarına bağlıdır.

Neden Ameliyatsız Yüz Germe Tercih Edilmelidir?

8 Noktalı Yüz Germe tekniği, yüzün sekiz stratejik bölgesini kaldırmak ve gençleştirmek için tasarlanmıştır. Tedavi, yüzün dokularını ve yapısını kaldırmak için dermal dolgu maddeleri ve Dolgu enjeksiyonlarının bir kombinasyonunu kullanır.

  • Alt ve orta yüzün düşüklüğünün kaldırılması,
  • Daha genç kontur, çene hattının etrafındaki belirginliğin yeniden oluşturulması,
  • Daha az yorgun gözler için göz çevresinin gençleştirilmesi,
  • Daha az çizgi, kırışıklık ve daha az sarkıklık,
  • Daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için idealdir.

Kalıcı Sonuçları Nelerdir?

Ameliyatsız Yüz Germenin sonuçları kişiden diğerine farklılık gösterir, ancak genellikle 15 ila 18 aydır.

Ağrı ve Yan Etkileri Nelerdir?

Çok az yan etki oluşabilir. Küçük kaşıntılar, kızarıklık, şişlik ve morarma olabilir fakat saatler içinde kaybolur.

İyileşme Süresi

Sonuçlar anında alınır. Ertesi gün sosyal hayatınıza ve normal aktivitelerinize geri dönebilirsiniz.

Süre ve Seans

Bu tedavi için sonuçlar hemen alınır. Ancak doktorunuz cildinize ve genel durumunuza göre hangi bölgelerin aynı seansta uygulanacağına karar verecektir.

“Yaş ilerledikçe yüzün belirli bölgelerinde hacimsel kayıplar, kırışıklıklar ve yaşlanmaya bağlı çukurlar oluşur. 8 Noktalı Yüz Germe Tekniği işte bu hassas bölgeleri kaldırır, yüze hacim kazandırır ve cildi gençleştirir. Bu tedavinin en etkili sonucu Dermal Dolgu maddeleri ve dolgu uygulamaları ile birlikte alınır.”