SCROLL DOWN

Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme

Eskiden yaşlanma belirtilerini bıçak altına girmeden geri çevirmek için çok az seçenek bulunurdu. Günümüzde ise Ameliyatsız Yüz Gençleştirme’, ‘Bıçaksız Kozmetik Düzeltmeler’ veya ‘Ameliyatsız Yüz Lifting’ adı verilen birçok cerrahi olmayan kozmetik prosedürle, zamanın yüzdeki etkilerini yumuşatabilmek artık mümkün.

Yüz germe ameliyatı, yaşlanmanın görünümünü azaltmak için yapılan cerrahi (invaziv) bir işlemdir. Saç çizgisi boyunca, kulak arkası, çene ve ağzın arkasından küçük kesiler açıp, ardından cildi çekerek yüze germe etkisi sağlamaktadır. Bu prosedür dramatik bir etki yaratabilir. Kalıcı bir işlem olmadığı için her yaş grubuna ve herkese uygun değildir.

Ameliyatsız Yüz Germe” Risksiz Bir Gençleştirme Yöntemidir.

Kişinin ihtiyacına bağlı olarak birçok tedavi seçeneği bulunuyor. Bu prosedürler genellikle gevşek yüz ve bağ dokusunu kaldırır ve toparlar. Çene hattında oluşan çift çene gibi sorunlu alanları ele alır.

  • Gevşek boyun dokusunu, kırışıklıkları ve mimik çizgilerini tedavi eder.
  • Göz torbaları ve koyu halkaları azaltır ve sarkmış çukurlu bölgeleri düzeltir.
  • Cildi dolgunlaştırır ve yüze daha genç bir görünüm kazandırır.

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme tedavileri, daha genç ve gençleşmiş bir görünüm için yaşlanma karşıtı enjekte edilebilir tedavileri ve teknolojileri birleştirmektedir. Yaşlanma izleri ve ulaşılacak hedefe bağlı olarak cildi kaldırıp gençleştirmek için birçok seçenek bulunmaktadır.

(HIFU)  teknolojisi, cildi sıkılaştırmak için kozmetik tedavilerinden sayılan, yüksek yoğunluklu “odaklanmış ultrason” ile ameliyata alternatif bir yüz germe işlemidir. İnvazif (cerrahi) olmayan ve ağrısız bir işlem olan Hifu’da kullanılan ultrason enerjisi cilt üzerinde lifting etkisi sağlar.

 

  • Cildi sıkılaştırır ve kollajen üretimini uzun süre destekler.
  • Cildin gençleşmesini sağlar.
  • Uzun süre lifting ve gençlik etkisinin korunmasını sağlar.

Thread Lifts tedavisi, sarkan cildi toparlar ve canlandırır. Geleneksel cerrahi yüz germe yöntemlerinden farklıdır; yüz iple kaldırma işlemleri minimal invazivdir. Yüz askı lifting için gereken iplik sayısı tedavi gerektiren alana ve sarkmanın boyutuna bağlıdır. Bu yüz ipleri cildi kaldırır, kollajen oluşumunu uyarır ve uyarmaya devam eder. Bu nedenle ipler tamamen çözüldükten sonra bile uzun süre destek ve lifting etkisi devam eder.

8 Noktalı Lifting (Sıvı Yüz Germe) yüzün sekiz stratejik bölgesini gençleştirip lifting etkisi sağlamak için tasarlanmış bir tekniktir. Cilde lifting sağlamak ve dokuların yapısını iyileştirmek için Dermal Dolgu maddeleri ile enjeksiyonlarının kombinasyonu kullanılarak yüz hatlarına daha doğal bir genç görünüm kazandırılır. İhtiyaç duyulan bölgelere hacim kazandırılır, gevşek cilt ve sarkık görünüm giderilir. Birçok etkiyi aynı anda gösteren sonuç ile tek bir tedaviyle anında görülebilir lifting ve gençleştirme etkisi ortaya çıkar.

Plazma Kalem tedavi konsepti, kalemin cilde asla temas etmemesi, kontrollü bir elektrik yükünün, tedavi alanındaki küçük bir nokta aracılığıyla fazla cildi buharlaştırmaya yardımcı olan plazma gazı yaymasıdır. Bu şarj, hücreleri yenilemek, kollajen ve elastin üretimini artırmak için fibroblast hücresel aktiviteyi uyarır. Böylelikle cildin fark edilir bir gençleşme ile hemen gerilmesini sağlar. Yüz, boyun ve vücuttaki herhangi bir sarkık cilt alanı tedavi edebilir.

“Sıkılığını kaybetmiş ciltler ve yerleşmiş çizgiler “Ameliyatsız Yüz Gençleştirme” tekniği ve HIFU teknolojisiyle tedavi edilebilir. Lifting etkisi en olgun ciltlerde bile yaşlanma karşıtı bir iyileştirme sunarak cilt dokusunu sıkılaştırır ve güzelleştirir.”