SCROLL DOWN

Anti-Age Cilt Bakımı & Yaşlanma Karşıtı

Anti-Ageing Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı, cildi beslemeye ve erken yaşlanma belirtilerini önlemeye yönelik özel bir cilt bakımıdır.

  • Kollajen ve elastin üretimini uyaran topikal cilt bakım ürünleri, losyon serumları ve kremleri içerir. Anti Age bakımı derin temizleme ve arındırma ile cildi hazırlar. Cildinizin ihtiyacına uygun serumlar özel teknikler ile emilimi güçlendirir.
  • Anti Ageing bakımının yaşlanma karşıtı faydasını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Mimik kırışıklıklarını barındıran gergin kasları gevşetmek için özel masaj uygulanır.
  • Mesaj dolaşımı arttırır, yüz, boyuna ve göz çevresine oksijen akışını hızlandırır. Yüz kaslarını masajla uyarmak ayrıca serumların cildin derinlerine nüfuz etmesini sağlar. Kollajen üretiminin artmasına yardımcı olur.
  • Anti-Ageing yaşlanma karşıtı cilt bakımı, kırışıklıklar, çizgiler, cansız cilt, göz altı torbaları ve göz çevresindeki koyu halkaları Erken yaşlanma belirtilerini tedavi etmek ve önlemek ideâl bir cilt bakımıdır.
  • Anti-Ageing cilt bakımı, cildi nemlendirir ve besler.
  • İnce kırışıklık ve çizgiler gibi erken yaşlanma belirtilerini önler.
  • Göz ve ağız çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkların oluşmasını önler.
  • Cildi toparlamak ve sarkmayı önlemek için ideâl bir cilt bakımıdır.

Anti-Ageing Cilt Bakımının Amacı Nedir?  

Anti-Ageing cilt bakımı erken yaşlanma karşıtı belirtileri tedavi eder ve önler. Kollajen ve elastin üretimini uyarır, dolaşımı artırır. Cilde canlılık kazandırır, çizgi ve kırışıklıkları tedavi eder ve önler. 30+ yaş için uygun aylık cilt bakımı olarak farklı amaçlı bir yaşlanma karşıtı tedavileri güçlendirmek için kombin sağlar.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Yaşlanma karşıtı bir tedavi olarak, cilt dokularını güçlendirmek için 12 seanslık kür olarak önerilir. 30 yaş ve üstü için mükemmel bir cilt bakımıdır. Aylık cilt bakımı olarak veya diğer ‘Anti-Age Medikal Estetik’ bakımlar ile kombine edilebilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Anti- Ageing yüz bakımının anlık etkileri, beş ila yedi gün süren sağlıklı ve parlak bir cilttir. Bu süre zarfında cilt nemli ve ışıltılı görünür. Cilt bakımı sonrası yan etki olarak kızarıklık ve sivilce oluşabilir. (Bu cildin arınmasından dolayı oluşan doğal bir reaksiyonudur.)

Cilt bakımının ömrünü uzatmak için cildinizi nemli tutun. Hekiminizin önerdiği kozmetik ürünleri gece gündüz kullanın. Bakım sonrası bir hafta boyunca güneşlenme, sauna, ağda veya lazer epilasyondan uzak durun.