SCROLL DOWN

BABY FACE - BB IŞILTISI BAKIMI

Baby Face Tedavisi Nedir?

Baby Face tedavisi, kapatıcı BB yüz kremi sürüyormuş gibi cildin parlak ve canlı bir hal almasını sağlar. Thulium lazer derinlerden başlayarak kademeli olarak çeşitli sorunları tedavi eder ve cildin temelini kusursuz bir görünüme dönüştürür. Bu tedavi, tek bir işlemle karmaşık cilt sorunlarını düzeltir. Pigmentasyon, geniş gözenekler, kırışıklıklar ve gevşek cildi sıkılaştırma gibi çeşitli durumları tek bir tedavi ile tek seferde giderir. Baby Face Işıltılı Lazer, BB krem ​​uygulamak zorunda kalmadan daha pürüzsüz, taze yüzlü ışıltı verir.

Işıltılı lazer tedavisi, ablatif ve ablatif olmayan cilt yenileme ve gençleştirme tedavisi arasındaki her iki özelliği de kolaylaştırıp minimum işlem süresi ile olağanüstü sonuçlar sağlar. Melazma, pigmentli lezyonlar, kırışıklıklar, geniş gözenekler ve daha fazlası için mükemmel bir tedavidir. Aynı anda ayarlanabilen enerji yoğunluğu ve atış süresi yardımıyla, epidermal bazal tabakadaki melanosit ve melanin için en iyi tedavi olabilir. Güçlü 1927 nm dalga boyu enerjisi epitel hasarını en aza indirir. Çiller, lekeler, doğum ve yaşlanma lekeleri gibi pigmentasyon lezyonlarının sorunlarını iyileştirir.

Işıltılı lazer tedavisi, ablatif ve ablatif olmayan cilt yenileme ve gençleştirme tedavisi arasındaki her iki özelliği de kolaylaştırıp minimum işlem süresi ile olağanüstü sonuçlar sağlar. Aynı anda ayarlanabilen enerji yoğunluğu ve atış süresi yardımıyla, epidermal bazal tabakadaki melanosit ve melanin için en iyi tedavi olabilir. Güçlü 1927 nm dalga boyu enerjisi epitel hasarını en aza indirir.

  

“Baby Face Işıltılı Lazer tedavisi doku tamiri ve hücre onarımı ile estetiksiz doğal bir gençleşme etkisi sunar.”

Cilde Işıltı Verir ve Renk Eşitliği Sağlar.

Baby Face Işıltı lazeri, cildin kollajen üretimini etkiler ve mükemmel su emilimi için cilde yardımcı olur. Kırışıklıklar, gevşek cilt ve elastikiyet problemleri ayrıca dehidrasyon (sıvı kaybı) tedavisinde etkilidir ve cildi derinlemesine nemlendirir. Lazerin dalga boyu, epidermisin alt kısmına nüfuz eder. Çilleri, güneş lekelerini, yaşlılık lekelerini ve melazmayı hedeflerken hasarlı cildi yeniler ve kollajen üretimini uyarır. BB Lazer, hassas ciltler dâhil tüm cilt tonları için güvenlidir.

Tek Lazer Tedavisi Nedir?

Tek lazer tedavisi 3 aşamalı etkisiyle cildin yeniden şekillenmesine yardımcı olur. Bu üç aşamalı cilt yenilenmesi yoluyla pigment ve cilt yenilenmesi için aynı anda tedavi sağlayan çok işlevli bir lazerdir. Eşsiz dalga boyu, cildin bazal tabakasını hedefleyerek pigmentasyonu daha hızlı ve etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olur. Elastikiyeti artırır, kıl köklerini ve kırışıklıkları en aza indirir, kollajen üretimini destekler. Cildi aydınlatmak ve beyazlatmak için son derece etkili tedaviler sunar. Leke tedavilerinde, melazma ve pigmentasyon sorunları ve cilt aydınlatma için idealdir. Lazer ışınları ciltte mikro kanalları açarken, uygulanan vitaminler, antioksidanlar cilde nüfuz ederek yaşlanma önleyici, aydınlatıcı ve parlatıcı etkileri artırır.

Ayrıca;

  • Mükemmel antioksidan cilt bakımı,
  • Dekolte bakımı ve el bakımı,
  • Boyun ve yüz gençleştirme bakımları sunar.

Neden Baby Face Tedavisini Tercih Etmelisiniz?

Cilt beyazlatma etkisi hızlı ve mükemmeldir. Epidermal pigmentli lezyonları giderme, genişlemiş gözenekler, akne izleri, ince kırışıklıklar, düzensiz cilt dokusu ve renk değişikliği, kırmızı cilt görünümünü azaltır. Melazma, yaş ve güneş lekelerini tedavi eder ve cilde kusursuz görünüm kazandırır.


Seans ve Kalıcı Sonuçları Nelerdir?

Baby Face tedavisinin etkili sonuçları tek seanstan sonra bile görülebilir. Özel gün veya davetten bir hafta önce önerilebilir. Tedaviden hemen sonra gözle görülür sonuçlar; tedavi süresi, müşterinin yaşına, cildine ve tedavi edilen duruma göre belirlenir. Kısa süreli lazer tedavisi 10 dakika yeterlidir. 2 hafta aralıklarla ortalama 3 veya 4 seans uygulanır. Etkisi kalıcıdır ve gelecekte tekrarlanan seanslar önerilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?
Baby Face Işıltı tedavisi anestezi gerektirmez en fazla 10 dakika uyuşturucu krem yeterlidir. Hafif kızarıklık olabilir ancak zamanla azalır ve kişi günlük yaşantısına dönebilir. Kuruluk yaşanabilir. (Herhangi bir lazer tedavisinden önce kuruluğu önlemek için kimyasal peeling önerilir.) Ölü deride pul pul dökülme meydana gelebilir. Böyle bir durumda yüz ovuşturulmamalı, cildin doğal olarak pul pul dökülmesine izin verilmelidir. Tedavi sonrası güneş ışığından kaçınılmalıdır. Nemlendirici kremler uygulayarak cilt nemlendirilmelidir. Her 2-3 saatte bir güneş kremi uygulanmalı, sauna, yüzme ve her türlü yoğun egzersizden kaçınılmalıdır. Hamile kadınlar, aktif deri iltihabı, keloid öyküsü, antikoagülan ilaç alan kişiler için kontrendikedir.

“Baby Face Işıltılı Lazer, cilt tonunu ve dokusunu eşitleyerek parlak bir görünüm sunar. BB krem ​​uygulamak zorunda kalmadan cilde daha pürüzsüz ve taze yüzlü bir ışıltı verir. Çiller, güneş lekeleri, doğum ve yaşlanma lekeleri gibi sorunlarını iyileştirerek cildin doğal yenilenme sürecini tetikler.”