SCROLL DOWN

Caci Ameliyatsız Yüz Germe Bakımları

CACI Quantum, mikro akım yüz tekniğini kullanarak yüz kaslarını yeniden tanımlar. Çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, sarkan cildi sıkılaştırır ve toparlar.

  • Mikro-akım teknolojisi erken yaşlanma belirtilerini azaltır. Yüze genç ve parlak bir görünüm kazandırır. Çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır. Yüz, göz çevresi, yanaklar ve çene çizgilerini gençleştirmek için başarılı bir tedavidir.
  • Bilgisayar destekli kozmetoloji aleti (CACI), tüm dünyada tanınan, mevcut en gelişmiş yüz bakım sistemidir. Yüz kaslarını eski haline getirmek, çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak için mikro akım kullanarak çalışır. CACI sistemi, yüz kaslarını toparlamak, lifting uygulamak ve yeniden tanımlamak için mikro akım kullanır.
  • CACI ameliyatsız yüz germe, gelişmiş non-invaziv yüz bakımıdır. Mikro akım yüz kaslarını sıkılaştırır ve toparlar. Cilt elastikiyetini artırır ve hücre onarımını teşvik eder.
  • CACI tedavisi, cildi sağlıklı bırakarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü düzeltir. Bu tedavi mevcut en gelişmiş çok fonksiyonlu yüz toparlama sistemini sağlar.
  • Ameliyatsız tam bir yüz germe tedavisi olan CACI yüz ve boyundaki gevşek kasları toparlar. Cilt dokularını sıkılaştırır ve gençleştirir. Bu tedavi görünür kırışık ve çizgileri olan gevşek sarkmış ciltler için ideâldir.

CACI Quantum Tedavinin Amacı Nedir?

CACI Quantum cilt canlandırma tedavisi, sıkılaştırıcı ve gençleştirici bir tedavidir. Doku güçlendirmeye ihtiyaç duyan tüm cilt koşulları için uygundur. CACI göz ve ağız çevresi mini kırışıklık tedavisi, göz ve ağız çevresindeki kırışıklıkları, çizgileri ve gevşek deriyi azaltmak için uygulanır.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

CACI Quantum cerrahi olmayan yüz bakımı, yan etkisi olmayan ve invaziv olmayan bir bakımdır. Bir tedavi kürü ile cildin durumu iyileşir ve yüzün konturları toparlanır.

CACI Quantum kontrendikasyonları; epilepsi, hamilelik, cilt hastalıkları veya bozukluğu, yakın bölgede metal iğneler veya plakalar veya yeni skar dokusudur.