SCROLL DOWN

CACI Ameliyatsız Yüz Germe

CACI Ameliyatsız Yüz Germe Tedavisi, en gelişmiş çok işlevli yüz toparlama sistemini sağlar.

 

  • CACI mikro akım titreşimleri yüz kaslarını nazikçe kaldırır, sıkılaştırır ve toparlar. Cilt elastikiyetini artırır ve hücre onarımını teşvik eder. Tedavi ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü düzeltir. Cilt ışıltı ile daha sıkı bir görünüme kavuşur.
  • CACI yüz bakımı, cilt gençleştirme ile birlikte yüz toparlamayı birleştirir. Ameliyatsız yüz bakımı, diğer yaşlanma karşıtı endişelerle birlikte kas lifting ve toparlamaya odaklanan gelişmiş bir yüz bakımıdır.
  • CACI bakımı, yüz ve boyun bölgesindeki cildin uygun bir temizlikle hazırlanmasıyla başlar. Ardından yüksek dozda anti-aging içerikli serumlar uygulanır.
  • Caci Quantum ile lifting, her kası kaplayan Golgi’nin (OTG) nörotendinöz organını doğrudan etkilemek için elektro-çubuklar aracılığıyla düşük yoğunluklu mikro akımlarla gerçekleştirilir. Gogli, yüz tonunu ve sıkılığını korumaktan sorumludur.
  • % 30 ‘dan kas vardır ve hepsi cildin yüzeyine bağlıdır. Kaslar uyarıldığında sarkmış kasları sıkılaştırır. Sarkmış deri dokularını düzeltir. Küçük elektriksel darbeler yüz kaslarını kaldırır ve toparlar. Cildin elastikiyetini artırır, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
  • Caci Quantum tedavisi kan dolaşımını uyarır. Kas tonusunu iyileştirir ve kuruluğu giderir. Bu tedavi, kasın orijinal konumuna dönene kadar yeniden eğitilmesine, kırışıklıkların ve ifade çizgilerin yeniden tanımlanmasına ve düzeltilmesine olanak tanır.
  • Ameliyatsız yüz germe tedavisi doku onarımını iyileştirir. Fibroblast aktivitesini %60, protein sentezini %73, membran taşınmasını %40 arttırır.

Ameliyatsız Yüz Gerdirmenin Amacı Nedir?

Ameliyatsız yüz gerdirme sarkan cildi toparlayan gençleştirici bir tedavidir. Kırışıklık ve ince çizgileri azaltır. Güneş hasarını ve dokuyu iyileştirir. Kuru ve susuz ciltleri nemlendirir.

Yüz gerdirme tedavisinde ilk seanstan sonra gözle görülür bir fark görülür. Optimum sonuçlar için 10 ila 15 seanslık bir kür tedavisi gerekecektir. Sonuçları korumak için aylık bir tamamlama tedavisi önerilir.