SCROLL DOWN

CACI Cilt Gençleştirme Bakımı

CACI Cilt Gençleştirme Bakımı, yüz dokusunu onarır ve iyileştirir. Derin çizgileri ve kırışıklıkları dolgunlaştırır ve yumuşatır.

  • CACI cilt gençleştirme bakımı anında sonuç veren dolgu maddelerine bir alternatif gibi non-invaziv kırışıklık karşıtı tedavidir. Cildin elastikiyetini artırır, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
  • Bakım cilt dokularını sıkılaştırır, çizgileri ve kırışıklıkları anında dolgunlaştırır. CACI imzalı uygulama, cildi tazeler ve parlaklığı artırır ve cildin daha genç görünmesini sağlar.
  • Tedavi, nazik bir Feathering tekniği ile mikro akım kırışıklık tedavisinin bir kombinasyonunu sunar. Mikro akım ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Yüz ve boyun bölgesinde toparlama sağlıyarak cildin elastikiyetini artırır.
  • Feathering tekniği, galvanik akıma ve iyontoforeze dayanır. Teknik, çizgiler gözle görülür şekilde yumuşayana ve anti-age serumlar cildin daha derin katmanlarına itilene kadar gerçekleştirilir.
  • CACI tedavisi, donuk, susuz kalmış veya yaşlanan ciltteki gençliği canlandırmak için tasarlanmıştır. Kanı cilt yüzeyine taşır, dolgunluğu artırır. Ciltteki kollajeni uyarır, belirli kusurları hedefler ve cilde sağlıklı bir ışıltı verir.

CACI Cilt Gençleştirici Bakımın Amacı Nedir?

CACI cilt gençleştirici ince çizgileri ve kırışıklıkları iyileştirir. Lekeleri azaltır, cildi canlandırır ve cilt dokularını sıkılaştırır. Genç ve sağlıklı bir ışıltılı görünüm kazandırır. Tüm cilt tipleri için cildi güçlendirmek ve sıkılaştırmak için uygundur.

CACI cilt bakımında ilk tedaviden sonra gözle görülür bir fark görülür. Optimum sonuçlar için 10 ila 15 tedavilik bir kür gerekecektir. Sonuçları korumak için aylık bir tamamlama tedavisi önerilir.