SCROLL DOWN

CACI Mini Kırışıklık Bakımı (Göz ve Dudak Çevresi)

CACI Mini Kırışıklık Bakımı göz çevresindeki kasları toparlar ve sıkılaştırır. Göz ve dudak çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü düzeltir.

 

  • Mikro akım, kollajen ve elastin üretimini arttırır. Mitokondri aktivitesini ve adenozin trifosfat (ATP) üretimini arttırır. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, göz ve dudak çevresindeki cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır.
  • Mini kırışıklık bakımı, yaşlanma belirtilerini geciktirmek ve cildi genç tutmak için ağız bölgesine kollajen canlandırıcı serum ile başlar. Ardından göz ve alın çevresine kırışıklık önleyici jel uygulanmasıyla devam eder.
  • Göz çevresindeki cilt, kaz ayağı ve göz torbaları gibi yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü bölgelerden biridir. Bakım aynı zamanda gençleşmiş bir genç görünüm ile çizgi ve kırışıklıkları dolgunlaştırır.
  • Gözler, özellikle kırılgan bir bölgede cildi destekleyen ince, dar kaslardan oluşan bir ağ ile çevrilidir. Tedavi bu kasları uyaracak, dolaşımı iyileştirecek, sarkma konturlarını azaltacak ve daha sağlıklı bir cilt tonunu geri kazandıracaktır.
  • Alnın derisini destekleyen dikey kaslar nadiren kullanılır. Caci mini göz tedavisi bu kasları çalıştırarak epidermisi iyileştirir. Cildi toparlar ve alındaki kırışıklıkların görünümünü azaltır.
  • Yanaklar ve burun arasında ‘eklem kaldırıcı’ adı verilen uzun bir kas vardır. Bu kas aşağı doğru çalışır ve bu bölgede kademeli olarak derinleşen, dikey bir kıvrım oluşturur. CACI tedavisi bu kası yukarı doğru çalıştırarak cilde daha iyi destek sağlar ve kırışıklıkları aşamalı olarak azalır. 

CACI Mini Kırışıklık Tedavisinin Amacı Nedir?

CACI mini kırışıklık tedavisi göz çevresi, alın ve ağız çevresi yaşlanma belirtilerini azaltır. Kaz ayakları, şişkinlik ve göz altı torbalarını yok eder. Ağız çevresindeki dikey çizgi ve kırışıklıkları azaltır.

CACI mini tedavisinde ilk seanstan sonra gözle görülür bir fark görülür. Optimum sonuçlar için 10 ila 15 seanslık bir kür tedavisi gerekecektir. Sonuçları korumak için aylık bir tamamlama tedavisi önerilir.