SCROLL DOWN

CACI Quantum Beden İnceltme Tedavisi

CACI Quantum, lokal yağ (lipoliz), selülit ve zayıf kasları toparlamak gibi çeşitli estetik sorunları tedavi etmek için modifiye edilmiş bir faradik uygulamadır.
CACI Quantum şekillendirme programı, beden inceltme, yağ azaltma, kas toparlamak için bir tedavidir. CACI Quantum zayıflama şekillendirme, selülit, lenfatik drenaj, yüz toparlama, kırışıklıklar, akne ve skar dokusunun tedavisi için 70’in üzerinde tedavi moduna sahiptir. Kötü beslenme, egzersiz eksikliği ve hareketsiz bir yaşam tarzı, kilo almaya ve kas tonusunun kaybına neden olabilir.

 • Caci Quantum Faradik Teknolojisi, vücut kaslarını toparlamak ve sıkılaştırmak için belirli kas grupları üzerinde çalışmak üzere tasarlanmış özel bir elektriksel stimülasyon biçimi sağlar.
 • Mikro-Akım teknolojisi, vücutta kas ve doku gücü olmayan bölgeleri sıkılaştırmak ve toplamak için kullanılır.
 • Caci Quantum Faradik Teknoloji Tedavisi, ilk tedaviden sonra fark edilebilen muhteşem sonuçlar sunar.

CACI Quantum’un tsunami dalga formu teknolojisi, yüzey dokularında minimum tahriş ile kas dokusuna ‘maksimum penetrasyonu’ sağlar.

Caci Quantum Faradik Tedavilerin Arkasındaki Teknolojiler Nelerdir?

 • Faradik akım; yüksek yoğunluklu çıkışa sahip faradik akım, vücuttaki büyük kas gruplarını güçlendirmek ve toparlamak için ideâldir.
 • İletken pedler, hedef kas gruplarına bir dizi kısa akım sağlayan faradik akımı geçirir. Faradik akım, pedlerden geçerken, kas kasılmasına yol açarak pasif egzersiz yoluyla vücut çalışmasına izin verir.
 • CACI Quantum vücut hatlarını yeniden şekillendirmek ve ana kas gruplarını etkili bir şekilde çalıştırmak için 24 ayrı vücut pedi çıkışı ile gözle görünür beden kaybı sağlar.
 • Caci Quantum, Zayıflama, Şekillendirme, Tonlama, Selülit, Lenfatik Drenaj için önceden programlanmış belirli modları kullanır. Zayıflama Lypolis tedavisi, biriken yağları hedef alan bir yağ azaltma programıdır. Şekillendirme programı, vücut hatlarını yeniden tanımlamak için belirli kas gruplarını hedefleyen bir vücut egzersizidir.
 • Vücut egzersiz programı, aşamalı (başlangıç, orta, ileri düzey) bir kas egzersizinden oluşur. Egzersizlerin kas gruplarına kademeli olarak artırılması, kasların etkili bir şekilde uyarılmasına ve güçlendirilmesine izin verir. Vücutta toparlama, sıkılaştırma, şekillendirme ve ölçülebilir beden kaybına ulaşılmasına yardımcı olur. Tedavi, hiç çaba sarf etmeden 360 mekik, 360 bacak kaldırma ve 360 ​kalça sıkmaya eşittir.
 • Mikro Akım başlangıçta yüz felcini tedavi etmek için geliştirilmiştir. Şimdiler ise yaygın bir estetik yaşlanma karşıtı tedavisi olarak kullanılmaktadır. Mikro-akım, kasların ve dokuların dramatik bir şekilde kaldırılmasını ve toparlanmasını sağlamak için ‘yeniden kas eğitimi’ adı verilen bir süreç kullanır.
 • Mikro akım, kasları toparlar ve sıkılaştırır. Kan ve lenf dolaşımını arttırır. Kollajen ve elastin üretimini arttırır, protein sentezini ve hücre zarı taşınmasını arttırır. Mitokondri aktivitesini ve adenozin trifosfat (ATP) üretimini arttırarak tam bir lifting ve toparlama sağlar.
 • Selülit ve lenfatik drenaj programları; diğer lenf drenaj tedavilerinden farklı olarak kaslar ve dokular arasındaki fazla sıvıyı hedefleyen özel bir akım kullanır. Toksinlerin etkili drenajı için kasların yakınında bulunan minik lenf düğümlerini hedef alarak selülit görünümünü azaltır.
 • CACI Quantum tedavisi, toparlama ve sıkılaştırma, selüliti azaltma, zayıflama ve şekillendirme için mükemmel bir tedavidir. Birden fazla sorunu hedef alır, ameliyat, anestezi veya iyileşme süresi gerektirmeden tedavi edebilir.

Caci Quantum Zayıflama Tedavisinin Amacı Nedir?

Caci Quantum zayıflama tedavisi beden inceltme, toparlama, sıkılaştırma, lenfatik drenaj, vücut hatlarını belirleme, karın, bacaklar, uyluk, üst kollar, alt sırt ve göğüs için özel olarak hedeflenen tedaviler sunar.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

CACI Quantum tedavilerinde maksimum sonuçları elde etmek için 12 ila 20 seans önerilir. İlk birkaç hafta haftada 2 kere düzenli tedavi önerilir. Ardından her 4 ila 6 haftada bir olmak üzere kademeli aralıklarla bakım tedavileri izlenir.

Tedavi yaklaşık 20 ila 30 dakika arasında sürer. Tipik bir 30 dakikalık tedavi, 400 mekike eşdeğerdir. Tedavi, düzeltici bir vücut bakımı artı rahatlatıcı bir elektro masajdır. Tedaviden önce veya sonra özel bir bakıma gerek yoktur.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

CACI Quantum tedavileri güvenlidir ve prosedürlerin hiçbirinin yan etkisi yoktur. Faradik ve mikro akım tedavisi uzun yıllardır tıpta güvenle kullanılmaktadır.

CACI Quantum tedavi kontrendikasyonları; kanser, gebelik, epilepsi, diyabet, kalp rahatsızlığı / kalp pili, tromboz, cilt hastalığı, cilt lezyonları, son ameliyat (son 6 ay içinde yapılmış) olanlar için uygun değildir.