SCROLL DOWN

CACI Quantum Selülit Tedavisi

CACI Quantum Selülit tedavisi, yağ hücrelerini ve selüliti parçalamak için metabolizmayı uyarırken aynı zamanda sarkan kasları sıkılaştırır ve toparlar.

CACI Quantum selülit tedavisi, vücut kaslarını sıkılaştırmak ve toparlamak için benzersiz ‘Otomatik Biyolojik Geri Besleme Ayarı (BFAA)’ teknolojisine sahip ‘Kas Uyarı Stimülasyonu (MIS)’ kullanır. MIS teknolojisi, kas liflerini kasılmak üzere harekete geçiren, kasın tetikleyici noktasını uyarmak için güçlü bir elektrik uyarıları, belirli frekanslar ve elektrik dalga formları kombinasyonu kullanmaktadır.

CACI, spesifik olarak toparlamak için daha derine nüfuz eder ve altta yatan vücut kaslarını sıkılaştırır. Özel selülit programı, yağ birikimini kırarak selülit katmanını hedefleyen frekansları kullanır. Sıvı tutulmasını azaltır ve vücut figürünü yeniden şekillendirir.

CACI selülit karşıtı tedavisi ayrıca;

 • Şişkinlikle mücadele eder, ayak bileği şişmesini azaltmaya ve ağır bacakları hafifletmeye yardımcı olur.
 • Kan ve lenf akışını artırarak toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.
 • Toksinlerin ortadan kaldırılması, vücudun yağ birikintilerini daha verimli bir şekilde parçalamasını sağlayarak etkili selülit eliminasyonunu sağlar.
 • Metabolizmayı artırır ve bedenin sıkılaşmasına yardımcı olur.
 • Lenfatik drenaj sıvı tutulmasını ortadan kaldırır.
 • Cilt tonunu ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur.

 • CACI selülit karşıtı tedavisi basen ve kalça bölgesindeki yağ birikintilerini kırar ve yağların giderilmesini sağlar. Bu tedavi, dolaşım ve lenfatik drenajı uyararak selülit görünümünü iyileştirir. Bu işlem toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve daha pürüzsüz, daha sıkı ve çukursuz bir görünüm sağlar. Bu tedavi, kalçayı kaldırmak ve şekillendirmek için ‘CACI Elektro Selülit Masajı’ kombinasyonu ile önerilir.

  CACI Quantum Selülit Tedavisinin Amacı Nedir?

  CACI Quantum selülit tedavisi kasları sıkılaştırır ve toparlar. Selülitli cilt görünümünü ve portakal kabuğu görünümünü yumuşatır. Sıvı tutulmasını azaltır, yavaş lenfatik sistemi hızlandırır. Şişkinlikle mücadele eder, vücuttaki toksinleri atar. Kan ve lenf akışını artırır, kaslarda biriken laktik asit oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Esnekliği ve hareketliliği iyileştirir, cilt tonunu ve dokusunu iyileştirir.

  Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

  CACI Quantum selülit tedavisinin etkisi ilk tedaviden sonra farkedilir. Optimum sonuçlar için 10 seanslık bir kür önerilir. İlk birkaç hafta boyunca haftada 2 kere düzenli tedavi önerilir. Ardından her 4 ila 6 haftada bir aralıklarla bakım tedavileri izlenir.

  Tedavi non-invazivdir, tıpkı bir vücut egzersizi için spor salonuna gitmek gibidir. CACI Selülit tedavisi ilk sonuçlarını vücut hatları daha genç bir görünüme kavuşmuş ve toplanmış olarak gösterecektir. Sonuçları korumak için aylık tedavi önerilir.

  Yan etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

  CACI Quantum tedavileri güvenlidir ve yan etkisi yoktur. Faradik ve mikro akım tedavisi uzun yıllardır tıpta güvenle kullanılmaktadır. CACI Quantum selülit tedavisi kontrendikasyonları; kanser, gebelik, epilepsi, diyabet, kalp rahatsızlığı / kalp pili, tromboz, deri hastalığı, deri lezyonları, son ameliyat (son 6 ay içinde yapılmış) olan kişiler için uygun değildir.