SCROLL DOWN

CACI-Quantum Vücut Toparlama ve Lifting

CACI, vücudun farklı bölgelerindeki sarkık kasları sıkılaştırmak ve toparlamak için ana kas gruplarını hedef alır. Toparlama ve lifting tedavileri için gerçekten görünür ve düzeltici sonuçlar sunan, ameliyatsız bir yüz ve vücut tedavisidir.

  • CACI Quantum vücut bakımları, mide, bacaklar, üst kollar, kalça, alt sırt ve göğüsler için özelleştirilmiştir. Tanımlanmış vücut hatları için mükemmel toparlama ve sıkılaştırma tedavisi sağlayan yenilikçi bir vücut toparlama sistemidir.
  • CACI Quantum vücut toparlama tedavileri, vücut kaslarını yeniden tanımlamak, sıkılaştırmak ve toparlamak için benzersiz Bio-Feedback Auto Adjustment (BFAA) teknolojisi ile birlikte ‘Elektrikli Kas Uyarılması (MIS)’ kullanır.
  • MIS teknolojisi, kas liflerini kasılmak üzere harekete geçiren kasın tetikleme noktasını uyarmak için güçlü bir elektriksel uyarmalar, belirli frekanslar ve elektrik dalga formlarının kombinasyonunu kullanır.
  • Karın toparlama tedavisi; karın bölgesindeki tüm kasları şekillendirip güçlendirerek karın kaslarını özel olarak tanımlar, toparlar ve sıkılaştırır. Bu tedavi 360 kez mükemmel mekik yapmaya eşdeğerdir.
  • Kalça lifting tedavisi; bu tedavi, özellikle kalçayı ve bacakların arkasını sıkılaştırmak, toparlamak ve şekillendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu uygulama, daha sıkı ve belirgin bir şekle sahip mükemmel bir lifting etkisi için kalçayı toparlar ve şekillendirir.
  • Üst vücut toparlama tedavisi; bu tedavi, belirli kas gruplarını hedef alan ‘Elektrikli Kas Uyarılması’ kullanarak vücudun üst kısmını toparlamak ve şekillendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle göğüs ve sütyen bölgesi, karın ve kol bölgesine odaklanarak, vücudun üst kısmını toparlar.
  • Alt vücut toparlama tedavisi; bu tedavi, belirli kas gruplarını hedef alan ‘Elektrikli Kas Uyarılması’ kullanarak vücudun alt kısmını şekillendirir ve toparlar. Vücudun alt kısmını sıkılaştırmak ve kalçayı kaldırmak için bacaklar, kalça ve basen bölgesindeki istemsiz kas kasılmalarını uyarır.

CACI Quantum Vücut Sıkılaştırma ve Lifting Tedavisinin Amacı Nedir?

CACI Quantum vücut sıkılaştırma ve lifting tedavileri, karın, kalça ve bacaklar gibi ana kas gruplarını hedefleyen tüm vücut toparlama tedavisi olarak kullanılabilir. Karın sıkılaştırma, kalça kaldırma, üst veya alt kas grubu gibi daha tanımlanmış sonuçlar için en çok ihtiyaç duyulan alanlara hedeflenebilir. İstemsiz kas kasılmalarının uyarılması, kasları sıkılaştırır ve güçlendirerek daha iyi toparlanmış ve sıkılaşmış bir vücut sağlar.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

CACI Quantum tedavisinde optimum sonuçlar için 10 seanslık bir kür gereklidir ve sonuçları korumak için aylık idame tedavisi önerilir. Tedavi süresinden sonra vücut hatları toparlanmış, kalkmış ve daha genç bir görünüm kazanmış görünecektir. Tedaviler non-invazivdir, sonradan bakıma gerek yoktur.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

CACI Quantum tedavileri güvenlidir ve prosedürlerin hiçbirinin yan etkisi yoktur. Faradik ve mikro akım tedavisi uzun yıllardır tıpta güvenle kullanılmaktadır.

CACI Quantum tedavi kontrendikasyonları; kanser, gebelik, epilepsi, diyabet, kalp rahatsızlığı / kalp pili, tromboz, cilt hastalığı, cilt lezyonları, son ameliyat (son 6 ay içinde yapılmış) olan kişiler için uygun değildir.