SCROLL DOWN

Canlandırıcı Yüz Vakum Masajı

Canlandırıcı Yüz Vakum Masajı, cildin ve alttaki dokuların optimum şekilde uyarılmasını sağlar. Cildi eksfoliye ederken ve dolaşımı arttırırken yüze derin rahatlatıcı masajla canlandırıcı bir bakım sağlar.

  • Yüz kupa masajı, canlandırıcı esansiyel yağın uygulanmasıyla başlar. Hafif bir yüz ve boyun masajın ardından yüz kupalama tedavisi ile devam eder. Tedavinin amacı cildi canlandırmak, durgun sıvıların drenajını sağlamak, ödemi ve kronik şişkinliği azaltmaktır.
  • Yüz vakum bakımı, ifade çizgilerini serbest bırakmaya ve sert kas dokularını gevşetmeye yardımcı olur. Sinüs iltihabı ve TME bozuklukları ile ilgili semptomlar için terapötik sonuçlar sağlar.
  • Canlandırıcı yüz vakum masajı yaklaşık 30 dakika sürer. Tedavi baş ve boyundaki kan dolaşımını artırır. Besinlerin cilde emilimini artırır, atık sıvıları gidererek şişkinlik ve ödemi azaltır.
  • Yüz kupalama bakımı cildin biyomekanik özelliklerini değiştirmeye yardımcı olur. Lokal anaerobik metabolizmayı ve hücresel bağışıklık sisteminin modülasyonunu iyileştirir ve böylelikle genel bir gençleşmeye yol açar.

 

Canlandırıcı Yüz Vakum Masajının Amacı Nedir?

Yüz vakum masajının cildi canlandırır ve kasları gevşetir. Cilt elastikiyetini artırır, fibroblastı uyarır. Cildi aydınlatır, cilt dokusunu iyileştirir ve sinüs sorunlarını azaltır. Diş gıcırdatmasını azaltır, kas ve fasya gerginliğini gidermeye yardımcı olur. Şişkinliği azaltır, ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Canlandırıcı yüz vakum masajının sonuçları herhangi bir terapötik tedavide olduğu gibi kişiden kişiye değişebilir. Haftada 2 kez 6 ile 12 seans arası önerilir. Sonuçları korumak için aylık takip seansları önerilir.