SCROLL DOWN

Cilt Dengeleyici Bakım

Dengeleyici Cilt Bakımı, cildin PH seviyesini dengelemek için ideâl bir tedavidir.

  • Sağlıklı ve parıltılı bir ten renginin anahtarı olan hafif asidik PH seviyesini (5.5) dengede korumak önemlidir. Cilt dengeleme bakımı, lipit bariyerini yeniden dengeler ve güçlendirir.
  • Yağlı ve aşırı aktif sebum sekresyonu olan cilt için mükemmel bir bakımdır. Akne, papüller, püstüller ve siyah nokta oluşumunu önler. Hassas cilt dahil her türlü cildi dengeler.
  • Cilt dengeleyici bakım, derin temizleme ve ekstraksiyonla başlar. Yüksek frekans ve LED ışık uygulaması iltihabı azaltır ve bakterileri öldürür. Galvanik mikro akım cildin derinliklerine ulaşır.
  • Dolaşımı artırır, serum ve kremlerin cilt altına daha derine nüfuz etmesine yardımcı olur. Yüz masajı kasları rahatlatır, sağlıklı ve dengeli görünen cilt elde edilir.

Cilt Dengeleyici Bakımın Amacı Nedir?

Cilt dengeleyici bakımı cildin Ph seviyesini dengeler. Yağlı ve tıkalı cildi dengeler, tüm cilt tiplerinde siyah nokta oluşumunu engeller. Milia oluşumunu önler, papül ve püstülleri giderir. Hassas cildi yatıştırır ve dengeler, cilt bariyerini güçlendirir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Cilt dengeleyici bakımında cildin PH seviyesini dengelemek için 6 ila 12 seans kür önerilir. Medikal dengeleyici cilt bakım ve prosedürleri ile birlikte kombine edilmesi ile en iyi sonuçlar elde edilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Cilt dengeleyici bakımının anlık etkileri, beş ila yedi gün süren sağlıklı ve parlak bir cilttir. Bu süre zarfında cilt parlak, dengeli ve yağsız görünür. Bakım sonrası yan etki olarak, cildin detoksifikasyonunun doğal bir reaksiyonu olan küçük kızarıklık ve sivilce oluşabilir. (Bu cildin arınmasından dolayı oluşan doğal bir reaksiyonudur.)

Cilt bakımının ömrünü uzatmak için cildinizi nemli tutun. Hekiminizin önerdiği kozmetik ürünleri gece gündüz kullanın. Bakım sonrası bir hafta boyunca güneşlenme, sauna, ağda veya lazer epilasyondan uzak durun.