SCROLL DOWN

Detoks Yüz Vakum Drenaj Masajı

Detoks Yüz Vakum Drenaj Masajı detoksifikasyonu teşvik eder ve metabolizmayı uyarır. Tedavi ölü deri hücrelerini eksfoliye ederek ve cildin yüzeyinde biriken ölü deri hücrelerini azaltarak cildi aydınlatmaya yardımcı olur.

  • Detoks Yüz Vakum Drenaj Masajı epidermal katmanlara mikro dolaşımı uyarır ve böylece hücresel yenilenmeye yardımcı olur. Cilt temizlenip soyulduktan sonra detoksifiye edici serumlar uygulanır, ardından drenajı uyarmak ve dolaşımı hızlandırmak için lenfatik drenaj masaj uygulanır.
  • Yüz vakum drenaj masajında lenfatik damarları uyarmak için cildin yüzeyine nazik vakum çekme işlemi uygulanır. Vakum masajı, drenajı teşvik etmek için lenf düğümlerine doğru kayar. Lenfatik sıvı temizlenir ve süzülür, böylece cildi içeriden temizler.
  • Detoks vakum terapisi, atıkları ve toksinleri giderir. Dolaşımı iyileştirir, cildi derinlemesine temizler, sağlıklı bir ışıltıyı geri kazandırır. Tedavi ödemli cilde hitap eder, genişlemiş gözenekleri azaltır. Cildi temizler, cilt hücrelerini dolgunlaştırır ve bariyer fonksiyonunu güçlendirir. Tedavi kuru mat (donuk) ciltler, tıkalı ciltler, akne ve genişlemiş gözenekler için uygundur.

Detoks Yüz Vakum Drenaj Masajının Amacı Nedir?

Detoks yüz vakum drenaj masajı mat ciltler, kuru ciltler, sarkmış ciltler, sorunlu ciltler, akne ve siyah noktalara eğilimli ciltler için detoks tedavisi sağlar. Tedavi yüz ve boyun bölgesini toksinlerden arındırır. Hücreleri canlandırarak sağlıklı parlaklığını geri kazandırır. Ödemi azaltmaya yardımcı olur. Kabarık ve şişmiş cilde hitap eder.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Detoks yüz vakum drenaj masajının sonuçları herhangi bir terapötik tedavide olduğu gibi sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Haftada 2 kez 6 ile 12 seans arası önerilir. Sonuçları korumak için aylık takip seansları önerilir.