SCROLL DOWN

Diode Epilasyon Lazer Sistemleri

Diyot enerji kaynağı, 800-810 nm dalga boyuna sahip bir lazer ışını oluşturmak için birlikte gruplanan diyotlar olarak bilinen yarı iletkenlerden oluşur. Bu, saç köküne derinlemesine nüfuz etmek için daha uzun bir dalga boyudur. Diyot epilasyon lazer, genellikle daha koyu cilt tiplerinde güvenlidir, kalın ve kaba tüylerin alınması için ideâldir.

Erkeklerin Tercih Ettiği Popüler Bir Tedavidir.

Diode Lazer Sistem teknolojisi, daha uzun bir dalga boyu kullanarak ‘epidermal hasar riskini’ azaltır. Cilde daha az etki ve daha kısa iyileşme süreleri gösterir. Dalga boyları müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir. Hızlı tekrarlar tedavi süresini kısaltır. Diğer lazer sistemlerine göre kaba kıllarda oldukça etkilidir.

Diode lazer tedavileri tipik olarak daha yavaş tekrarlara sahip olduğu için diğer lazer sistemlerinden daha ağrılıdır. Diode Lazer Sistemi, açık tenden bronz rengine kadar olan tüm ciltler için ideâldir. Daha geniş alanları hızlı bir şekilde tedavi etmek ve erkeklerde sırt veya göğüsteki tüyleri almak için ideâl bir seçimdir.