SCROLL DOWN

Doku Canlandırıcı LED Işık Terapisi

Doku Canlandırıcı LED Işık Terapisi, kırışıklıkları dolduran, kollajen üretimini artıran ve cildi canlandıran rahatlatıcı bir cilt bakımı tedavisidir.

Tedavi donuk ve cansız tenlere canlılık ve ışıltı kazandırır. Tedaviler yeşil ve beyaz ışık tedavisini birleştirir.

Yeşil LED Işık Tedavisi

  • Yeşil ışık, 525 nm ile kızarık cildi yatıştırır ve cilt tonunu dengeler. Düzensiz melanin üretimini önlemeye yardımcı olur. Cildi eşit tonlu ve parlak bırakan sağlıklı bir tedavi sunar.
  • Yeşil ışık tedavisi, daha parlak bir cilt ortaya çıkaran hiper pigmentasyonu ve güneş lekelerini hafifletmeye ve azaltmaya yardımcı olur.
  • Yeşil LED ışık terapisi, cildin yüzeyini yatıştıran sakinleştirici ve iltihap önleyici özelliklere sahiptir.
  • Yeşil LED, yüzdeki genişlemiş kılcal damarları tedavi eder. Göz çevresindeki sarkmayı ve göz altı halkalarını azaltır.

Beyaz LED Işık Tedavisi

  • Beyaz ışık, 510-590 nm ile yakın kızıl ötesi ışık olarak da adlandırılan bu renk ayarı en uzun dalga boyuna sahiptir. Cildin en derinlerine kadar nüfuz eder. Cildin sağlık ve aydınlık görünmesini sağlar.
  • Beyaz LED ışık terapisi, sivilce izlerini iyileştirir, cildi sıkılaştırır, iltihabı azaltır. Güneş hasarını ve koyu lekeleri giderir.
  • Beyaz LED ışık terapisi, hücrelerin metabolik aktivitesini hızlandırır. Kırışıklıkları düzeltir ve cildi gençleştirir.
  • Beyaz LED ışık terapisi yaralar, akne, rozasea, kırışıklık ve pigmentasyon tedavisinde oldukça etkilidir ve besinlerin emilimini uyarır.
  • Doku canlandırıcı LED ışık tedavisi aynı zamanda kırmızı, mavi, sarı, mor gibi cildin ihtiyaçlarına bağlı olarak tüm diğer led ışık kombinasyonlarını kullanabilir. Cildin tamamen yenilenmesi ve iyileşmesinin etkisini arttırır. 

Doku Canlandırıcı LED Işık Terapisinin Amacı Nedir?

Doku canlandırıcı LED ışık terapisi tam cilt canlandırma ve rahatlatıcı terapi olarak, cildi aydınlatır. Yaşlılık lekelerini ve pigmentasyonu azaltır. Çilleri azaltır, göz altı şişliklerini azaltır. Yaraları tedavi eder ve derin cilt katmanlarına besinleri ulaştırır.

Tedavi Süresi ve Seansı Nedir?

Işık tedavisinin faydalarını sürdürmek için bir ay boyunca haftada 2 seans, ardından haftada 1 seans uygulanması önerilir. Diğer yüz tedavileri veya prosedürleri ile kombine edilmesi önerilir.