SCROLL DOWN

Environ Aktif Vitamin Cilt Bakımı

Environ Aktif Vitamin Cilt Bakımı aydınlatıcı, sıkılaştırıcı ve ışıltı kazandıran yaşlanma karşıtı yüz bakımıdır.

 

  • A, C vitamini ve antioksidanların en taze ve en aktif formlarının, gelişmiş Environ sistemi yardımıyla, cildin alt katmanlarına derinlemesine nüfüz edilmesini sağlar.
  • Bu bilimsel yaklaşım, kollajeni uyarır, çizgileri yumuşatır ve elastikiyeti güçlendirir. Hidrasyonu ve cildin ışıltısını artırır. Cildin yapısına ve ciltteki endişelere uygun özelleştirilmiş tedavidir.
  • Cildi temizleme, derin peeling, A, C Vitamini, antioksidanlar, büyüme faktörleri, hyaluronik asit ve peptidlerin en taze, en aktif formları ile infüzyonunu içeren bakımdır.
  • Özel yüz masajı teknikleri, yatıştırıcı Aljinat maskesi sayesinde cildin pH’sını normal seviyelere getirir. Trans-epidermal su kaybını fiziksel olarak engeller, cildin gençleşmesini destekleyen özel bir bakımdır.

Environ Aktif Vitamin Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Environ aktif vitamin cilt bakımı yaşlanma karşıtı, gençleştirici yüz bakımı, vitamin güçleyici cilt bakımı, vitamin takviyesi gerektiren tüm cilt tipleri için uygundur. Tüm mevsimler için mükemmel bakımdır, cildin bağışıklığını artırır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.