SCROLL DOWN

Environ C Vitamini Canlandırıcı Peeling Cilt Bakımı

Environ C Vitamini canlandırıcı peeling uygulaması tüm cilt tipleri için uygundur.
Bu gelişmiş cilt bakımı tedavisi, Vitamin A, C ve antioksidan içeren oldukça etkili Environ cilt bakımı ile uygulanmaktadır.

Medikal sınıf yüz peeling tedavisi, kollajen üretimini artırır, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cilt tonunu eşitler ve pigment lekelerini en aza indirir. Tedavi, gözle görülür şekilde yaşlanma belirtileriyle savaşmaya ve sorunlu cildi dengeler. Yara izlerinin görünümünü azaltmaya ve güneş hasarını onarmayı sağlar. Pürüzsüz cilt görünümünü, daha sıkı, daha parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmaya yardımcı olur.

Environ Peel Tedavisinin Amacı Nedir?

Environ peel tedavisi ömür boyu daha sağlıklı bir cilt elde etmenin, cildi onarmanın, yaşlanmanın gözle görülür belirtileriyle savaşmanın, pigmentasyonu ve eşit olmayan cilt tonunu azaltmanın etkili bir yoludur.

A, C vitamini ve antioksidanların yüksek konsantrasyonu, tüm cilt problemlerini dengeler. Cildi nemlendirir ve güzelleştirir. Cildin kademeli olarak yüksek A vitamini dozlarından yararlanmasını sağlar. Herhangi bir reaksiyon yaşamadan sağlıklı genç görünümlü bir cilt elde etmeye yardımcı olur.


Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Environ peel tedavisi A vitamininin gücünü arttırmak hafif reaksiyonlara neden olabilir. Hassas ciltlerde minimum yan etki ile pullanma oluşabilir. Evde bakım ürünleri tedavilerden önce ve sonra uygulanmalıdır. Güneşten korunma önerilir.