SCROLL DOWN

Environ Clarity Yağlı Cilt Bakımı

Sorunlu ciltleri hedefleyen Environ Clarity Yağlı Cilt Bakımı, yağlı ve akne eğilimli cildi arındırmaya, yatıştırmaya ve dengelemeye yardımcı olur.

 

  • Environ clarity yağlı cilt bakımı siyah noktaları ve beyaz noktaları ortadan kaldırır ve önler. Tıkanıkları çözer sivilce ve pütürleri azaltmaya yardımcı olur. Bu yüz bakımı peelingi, ‘antibakteriyel ve antiinflamatuar’dır. Cildi temizler, sakinleştirir ve tazeler.
  • Derin temizlik işlemi, akne temizleyici bakımdır. Sağlıklı ve temiz bir cilt elde etmeye için yardımcı olur. Cildin ihtiyacına göre nazik bir temizlik ve soyma veya derinlemesine temizlemeyle başlar.
  • Soyma işlemi tıkalı, sivilce oluşmasına eğilimli cildin görünümünü kontrol altına almaya yardımcı olur. Gözle görülür iyileşme, cildin ışıltılı bir şekilde sağlıklı ve tazelenmiş görünmesini sağlar.
  • Gelişmiş Environ sistemi kullanılarak Vitamin A, C, antioksidanların en taze, en aktif formları ile infüzyon sağlanır. Yağlı ve akne eğilimli cildi arındıran, yatıştıran ve dengeleyen sorunlu ciltler için mükemmel bir tedavidir.

Environ Clarity Yağlı Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Environ clarity yağlı cilt bakımı yağlı, akneye eğilimli ciltleri tedavi eder. Pütürleri temizler, yağ salgısı dengeler. Environ Vitamin A aşamalı sistem ile birlikte uygulanır. Siyah noktalar, milia, sivilce patlaklarından şikayet eden tüm cilt tipleri için de uygundur.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.