SCROLL DOWN

Environ Comfort Hassas Cilt Bakımı

Environ comfort hassas cilt bakımı, kızarıklık, tahriş, tıkanıklık ve kuruluk gibi cilt sorunlarını sakinleştirici ve onarıcı bir cilt bakımıdır.

 

  • Rosacea cilt tipleri için özelleştirilmiş yüz bakım tedavisidir. Comfort cilt bakımı, vitaminler, antioksidanlar ve büyüme faktörlerin birleştirmiş etkileri ile cildin bütünlüğünü geri kazandırır.
  • Vitamin, A, C ve E, antioksidanlar, büyüme faktörleri ve kolostrum gibi akıllı bileşenlerin güçlü kombinasyonu ile gelişmiş Environ sistemi infizyonu ile hassas iltihaplı cildi yatıştırır.
  • Cildin doğal bağışıklık sistemini güçlendirir. Cildi nemlendirir, sıkılığını geri kazandırır. Cilt dokusunu iyileştirir ve tahrişi azaltır. Sağlıklı kollajen ve elastin üretimini destekler. Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini iyileştirir.
  • Environ comfort hassas cilt yüz bakımı cildi rahatlatır ve sağlıklı bir ışıltı kazandırır. Cildi yeniler, sağlıklı, nemli ve ışıltılı görünüm kazandırır. Yatışmış, sağlıklı ve rahat görünen bir cilt ortaya çıkarır.

Environ Comfort Hassas Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Environ comfort hassas cilt bakımı kızarıklık, rozasea ve hassas cildi tedavi eder. Kaşıntılı ve tahriş olmuş cildi yatıştırır, cilt bağışıklığını iyileştirir. Aşırı reaktif, alerjik, iltihaplanma ve tıkanıklığa yatkın tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi sakinleştirir ve güçlendirir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.