SCROLL DOWN

Environ Esansiyel Cilt Bakımı

Environ esansiyel cilt bakımı, güçlü A vitamini ile birleştirilen temel cilt bakımıdır.

  • Esansiyel cilt bakımı kişiye özel bir bakımdır. Klasik derinlemesine temizleyici cilt bakımının mükemmel bir yorumudur. Cilt sorunlarını hedefler, benzersiz cilt bakımı teknikleri ile etkili sonuçlar sağlar.
  • Environ sistemi, cildin güzelliğini ortaya çıkaran sonuç odaklı cilt bakımıdır. Peeling ile başlar. Eğitimli estetisyen, ölü deriyi şeftali tüyünü arındırır gibi hafif vuruşlar kullanarak cildin yüzeyini nazikçe sıyırır ve cilt tonunu iyileştirir.
  • Nazik peeling ile derinlemesine temizlik sağlar. Cildi arındırmada ve beslemede etkilidir. Cildin ışıltılı bir şekilde sağlıklı ve tazelenmiş görünmesini sağlayarak gözle görülür iyileşmeler elde etmeye yardımcı olur. En önemlisi, cildi aşamalı A vitamin yükseltme rejimi için hazırlar.
  • Environ bakımı en taze, en aktif formda vitamin A, C, antioksidan infizyonu, doku uyarıcı özel yüz masajı tekniği, pH’ı normal seviyelere getiren yatıştırıcı maske uygulamalarını kapsar. Cilt ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

Environ Esansiyel Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Environ esansiyel cilt bakımı amacı cilt konsültasyonu ve derin temizleyici ile cilt bakımı yapmaktır. A vitamini aşamalı vitamin sistemi için cilt bakımı, aylık cilt derinlemesine temizlik ve cildi beslemek için uygundur.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Environ esansiyel cilt bakımında cilt bakım seans ve aşamalı vitamin sistemleri önerilen bakım kürü aylıktır. Uygulamadan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, sauna) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil, UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.