SCROLL DOWN

Environ Focus Göz Çevresi Bakımı

Environ focus göz çevresi bakımı, özellikle göz çevresi ve kaş arası gibi belirli bölgeleri hedefler.

 

  • Environ gocus göz çevresi tedavisi, aşamalı A Vitamin sistemi ile birlikte ana cilt bakımları ile birlikte veya kendi başına bir tedavi süreci olarak ayrı uygulanabilir.
  • Göz çevresindeki kırışıklıklar, gözyaşı çukuru, kaz ayakları, göz altı ödem ve torba ve benzeri endişeleri doğrudan hedef alır. Peptitler karışımı, göz ve alın çevresindeki mimik çizgilerin azalmasına yardımcı olur ve görünümlerini iyileştirir.
  • Environ Focus göz çevresi bakımı, güçlü peptit kompleksleri ile Hyaluronik asidi birleştirerek göz çevresinin taze, nemli ve genç görünmesini sağlar.
  • Bu enerji verici göz bakımı, yorgun göz çevresini dolgunlaştırır ve yeniden nemlendirir. Göz altı morlukları, ince çizgiler ve şiş görünümlü gözler için ideâldir.
  • Derma-Stamp mikro iğneme kullanarak, güçlü peptidler ve antioksidanların göz çevresinde derinlere ulaşmasını sağlayarak pürüzsüz ve tazelenmiş görünüm sağlar. Environ bakımları ile birleştirmek için harika bir eklentidir.

Environ Focus Göz Çevresi Bakımının Amacı Nedir?

Environ focus göz çevresi bakımı mimik çizgileri bakımı, kaz ayakları, gözyaşı çukuru, kaş çatma çizgisi, göz altı torbaları ve koyu halkalar gibi göz çevresi endişeleri için ideâldir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.