SCROLL DOWN

Environ Gençlik Anti-Age Cilt Bakımı

Environ gençlik anti-age cilt bakımı, gençliği artıran bir yüz bakımı, yaşlanmanın gözle görülür belirtileriyle ve donuk görünen ciltle savaşır.

  • Environ’ın öncü cilt bakımı, daha genç bir görünüm vermek ince çizgilerin görünümünü azaltır. Güneşin verdiği hasarı ve sarkan cildi yumuşatır, peptit ve vitaminle donatılmış kırışık karşıtı cilt bakımıdır.
  • Environ profesyonel bakım, genç görünen, daha ince dokulu, ve sıkı bir cilt kazandırır. Tedavi cildin maksimum kalınlaşmasını uyarır. Çizgileri ve lekeleri yumuşatmak için kollajen ve elastin seviyelerinin iyileştirilmesine yardımcı olur.
  • Yaşlanmayı tersine çeviren cilt bakımı, yorgun, susuz kalmış ciltler için ideâldir. Tedavi, cildin ölü deri tabakasını soyma veya cildin ihtiyacına bağlı olarak % 10 yumuşak laktik asit peeling uygulaması içerir.

 

Bu işlem cildi gerekli vitaminlerin emilimi için hazırlar. Ardından gelişmiş Environ sistemi kullanılarak, kırışıklık önleyici peptitlerin infüzyonunu içerir. Sonuç odaklı cilt bakımıdır. Gerektiği durumlarda, çizgiler, kırışıklıklar, gevşeklik ve benzeri spesifik bölgelere mikro iğneleme tedavisi, Focus-CIT veya Environ Cosmetic Roll-CIT uygulanır.

Environ Youth Anti Age Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Environ youth anti age cilt bakımı ciltte yaşlanma izlerini iyileştirir, cildin sıkılığını artırır. Erken yaşlanma belirtileri olan tüm cilt tipleri, gözle görülür yaşlanma belirtisi olan olgun ciltler ve donuk görünümlü ciltler için uygundur. Cilde daha genç bir görünüm kazandırır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.