SCROLL DOWN

Environ Nemlendirici Hidrasyon Cilt Bakımı

Environ Nemlendirici Hidrasyon Cilt Bakımı, yoğun nemlendirici bir bakımdır. Kuru, susuz donuk cilt görünümünü canlandırır.

  • Environ bakımı güneş ve soğuğa bağlı hasar görmüş ciltleri onarır. İnce çizgiler ve gevşeklikle ilgili endişeleride giderir. Nemi artırıcı cilt bakımı, dehidrasyonun neden olduğu ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildin daha derin katmanlarının dolgunluğunu artırır.
  • Hyaluronik Asit, nemlendirilmiş, ışıltılı görünen bir cildin oluşmasını sağlayan ana bileşendir. Hyaluronik Asit, kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma kapasitesi bulunur. Cildin doğasında bulunan su tutma özelliğini güçlendirir. Cildin yüzeyine fark edilir derecede pürüzsüz, daha sıkı ve daha genç görünüm kazandırır.
  • Kış soğundan etkilenen veya yaz güneşinden zarar görmüş ciltler için mükemmel bir bakımdır. Tedavi, ölü cilt tabakasını soyarak cildin gerekli vitaminleri emmesi için hazırlanmasını içerir.
  • Gelişmiş Environ sistemi ile cilde Hyaluronik asit, peptit kompleksleri, A ve C vitaminlerin infizyonuna ek olarak laktik asit maskesi su eksikliğinden yoksun kuru, donuk, olgun cilde nem ve sıkılık kazandırır. Cildi yoğun nemlendirir, cilt dokusunu iyileştirir ve tahrişi azaltır.

Environ Nemlendirici Hidrasyon Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Environ nemlendirici hidrasyon cilt bakımı kuru, sıkı, sertleşmiş, kaşıntılı, pul pul dökülen, çatlamış ve tahriş olmuş ciltleri tedavi eder. Nemi eksik tüm cilt tipleri için uygundur. Kırışıklık ve çizgileri dolgunlaştırır, dehidrasyonu tedavi eder. Cilde daha genç bir görünüm kazandırır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.