SCROLL DOWN

Environ Radiance Aydınlatıcı Yüz Bakımı

Environ Radiance aydınlatıcı cilt bakımı, güneşten zarar görmüş, pigmentli ciltler için çözüm odaklı hedef bakımdır.

  • Environ Radiance cildi doğru bileşen kombinasyonuyla güçlendirir. Kusursuz, ışıltılı bir cilt elde edilmesini sağlar. Lekesiz ve yenilenmiş aydınlık bir cilt görünümü kazandırır.
  • Vitamin A, C ve AHA‘nın bu güçlü kombinasyonu, gelişmiş Environ sistemi ile pigmentli izlerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olmak için benzersiz bir yaklaşım sunar.
  • Daha eşit tonda, daha aydınlık bir cilt elde edilir. Pigmentasyonun temel nedenini hedefler. Düzensiz cilt tonunun ve güneş hasarının görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.
  • Bu mükemmel tedavi cilde aynı zamanda güneşin neden olduğu hasarın belirtilerini iyileştiren C Vitamini aşılamaktadır. Güçlü antioksidanlar, cildi onarır ve duruluk kazandırır. Cilt her zamankinden daha parlak, daha sıkı ve daha ışıltılı görünüm kazanır.

Environ Radiance Aydınlatıcı Yüz Bakımının Amacı Nedir?

Environ radiance aydınlatıcı yüz bakımı pigmentasyon, yaşlılık lekeleri, pigmentli izleri, düzensiz cilt tonunu, güneşten zarar görmüş pigmentli cildi tedavi eder. Tüm cilt tiplerine uygun aydınlatıcı ve berraklaştırıcı bakım, koyulaşmış ve cansız görünümlü cildi aydınlatır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

A vitamini aşamalı sistemi ile birlikte, 6 ila 12 tedavi kürü ve ardından düzenli aylık bakım önerilir. Bakımdan sonra 8 saate kadar ağır makyaj yapmaktan ve cildinize dokunmaktan kaçının. 24 saate kadar aşırı sıcak ve soğuktan (sıcak banyo, duş, buhar, saunalar) kaçının. En az 12 saat güneşlenme ve solaryum dâhil olmak üzere UV ışığına maruz kalmaktan kaçının.