SCROLL DOWN

G5 Selülit Azaltıcı Masaj

Selülit dalgaları ve gamzeleri herkeste görünebilir, süper tonlu bir vücut bile selülite eğilimli olabilir. Selülit, sıvı tutulmasını, yağ hücrelerinin genişlemesini ve bağ dokusunun değişmesini içeren bir kısır döngüdür.

Dikey bağ dokusu bantları, cildin dış katmanından daha derin katmanlara tutturulur. Yağ birikintileri onları esnetir ve cilt yüzeyinde selülit yumruları olarak çukurların görünmesine neden olur. Profesyonel elektromekanik masaj terapisi, cilt altı dokuları etkiler ve sağlık açısından birçok fayda sağlar.

  • G5 masajı, selülit azaltmada etkili bir tedavidir.
  • Kan dolaşımını ve lenfatik drenajı arttırır.
  • Kasları sıkılaştırır, kaldırır ve sarkan dokuyu toparlar.
  • Doğal, güvenli ve etkili bir vücut şekillendirme tekniğidir.

Vücudunuza Enerji ve Zindelik Verir.

Lenfatik sistem, atardamar ve toplar damarlardan ayrı bir sistemdir. Hücrelerden bakteri ve toksinleri uzaklaştırır. Hasarlı hücreleri ve fazla sıvıları, etkilenen bölgelerden uzaklaştırarak iyileşmeyi destekler. Ameliyat, yaralanma veya iltihaplanma nedeniyle bir lenf kanalı tıkanırsa, bağ dokusunda sıvılar birikerek ödeme neden olabilir.

G5 Masajı, sıvıların ve toksinlerin hücrelerden uzaklaştırılmasına yardımcı olarak lenfatik sistemi uyarır. Sağlıklı lenf akışını ve daha hızlı iyileşmeyi destekler. Frekans ne kadar düşükse, mekanik titreşimlerin etkisi o kadar derinleşir. Düşük frekanslı titreşimlerin (0 ile 20 hz arasında) derin ve hedeflenmiş bir etkisi vardır. Bu titreşimler esas olarak hipodermisi ve derin dermisi etkiler, ancak aynı zamanda epidermisi ve yüzeysel dermisi de etkiler.

G5 Masaj terapisinin etkisi, derin doku mobilizasyonu, yoğurma, sıkıştırma, cilt tabakası rezonasyonu ve daha birçok fiziksel fayda ile olağanüstü sonuçlara yol açar. Etkili detoksifikasyon faydaları ile cilt daha sıkılaşacak ve pürüzsüzleşecek, selülit ve portakal kabuğunun azaltılmasında etkili sonuçlar alınacaktır. Vücuda daha fazla enerji ve canlılık kazandırarak zindeliği artıracaktır.

G5 Selülit Azaltıcı Masajın Amacı Nedir?

G5 masaj tedavisi, vücudunuzun çeşitli yerlerinde oluşan şişkinlik, sıvı ve şişlik gibi sorunları hafifletmeye yardımcı olur. G5 masajı yumrulu, portakal kabuğu görünümünü azaltır, cilt dokusu daha pürüzsüz görünür. Ayrıca kasları toparlar, cildi sıkılaştırır, etkili lenfatik ve dolaşım sistemi güçlendirir. Tedavi alanları genellikle kalça, bacaklar, basen, alt karındır. G5 Masaj tedavisi cilt, doku, kaslar, lenfatik sistem ve dolaşım sistemi için invazif olmayan bir tedavidir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

G5 Masajı, aynı anda dikey ve yatay kuvvetler sağlayan ‘Yönlü Vuruş Teknolojisini’ kullanır. Bu kuvvetlerin eylemleri tıkanıklığı giderir ve sıvıları hareket ettirir. Selülit azaltma ve detoksifikasyon için etkili bir tedavi yöntemidir. G5 Selülit azaltıcı masaj yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. 4 ila 6 hafta boyunca 10 ila 18 seanslık bir kür olarak tavsiye edilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

G5 masaj tedavisi non-invaziv ve oldukça rahatlatıcı bir tedavidir. Hafif miktarda morarma veya kızarıklık oluşabilir ve 5 ila 10 günde içinde düzelir.

G5 masajı kontrendikasyonları; hamile kadınlar, kanama bozuklukları, epilepsi hastalığı, kalp pili, nöromüsküler hastalık, kırık kemikler, kaymış disk, aktif yara ve iltihaplı alanlar, son bir yıl içinde yüz felci geçirmiş kişiler için uygun değildir.