SCROLL DOWN

G5 Vibroterapi Lokal Yağ Azaltma

Titreşimli ve vurmalı dalgaların cilt ve altta yatan yapılar üzerinde çeşitli etkileri vardır. Titreşim masaj, cildin geçirgenliğini arttırır, sıvıların mobilizasyonunu uyarır.

 

  • Lenfatik sistem yoluyla drenajı ve detoksifikasyonu artırır. Dolaşım sistemini hızlandırır, sıvı alışverişini ve oksijenlenmeyi artırır. Dekonjestif ve anti-fibroz eylemi sağlar. Titreşimli dalgaların doğal etkisi ile cilt üzerindeki sürtünmeyi artırarak sıcaklık artışına neden olur. Periferik kılcal dolaşımı uyarır ve epidermisi yumuşatır. Titreşimli dalgalar kaslar üzerinde gevşetici ve sıkılaştırıcı etki yaratır.
  • Titreşimli G5 masajı, merkezi sinir sistemini etkiler. Ciltteki hassas hücreleri ve alttaki dokulardaki hassas hücreleri uyarır. Kaslarda lokalize olan hassas reseptörler ağrıyı azaltarak zindelik yaratır.
  • Vibroterapi G5 etkili bir masaj tekniğidir. Masajın basıncı vücut sıvıları üzerinde derin ve yüzeysel drenajı uyarır. Toksinlerin atılmasına ve selülit görünümünün azaltmasına neden olur.
  • Kaslar üzerinde pasif egzersiz etkisi sağlar. Şişmiş ekstremitelerde ödem sıvısını harekete geçirmeye yardımcı olun. Lokal dolaşımı artırır ve lokal yağ birikintilerinin parçalanmasını sağlar. Kasları sıkılaştırır, kas yorgunluğunu ve sertliğini önler.
  • G5 Vibroterapi masajı 45 yılı aşkın süredir tıp ve güzellik alanlarında kullanılmaktadır. G5 masaj tedavisi bir masajdan çok daha derine gider. Tek bir tedavide çok sayıda durumu tedavi edebilir. G5, yağ birikintilerini ve selüliti parçalar, dolaşımı iyileştirir ve artırır. Lenfatik sistemi uyarır, fazla sıvıyı ve toksinleri boşaltır. Vücudun çeşitli yerlerinde şişmiş dokulardaki tıkanıklıkları hafifletmeye yardımcı olur.
  • Cilt dokusunu iyileştirir, doku ve cilt görünümü çok daha pürüzsüz olur. Kas gerginliğini azaltır, ağrıları hafifletir, rahatlamayı ve uykuyu teşvik eder. Tedavinin beden kaybı ve detoks etkisinin yanı sıra cilt elastikiyetinde ve kan dolaşımında bir iyileşme sağlar.
  • Vibrotherapy G5 masajı vücut hatlarını sıkılaştırmada faydalıdır. Yağ birikintilerini ve deri altı yağlarını azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca zayıf dolaşımla bağlantılı yağ birikintilerini azaltır. Deri altı sıvıları ve cilt yağı salgısını uyarır.

Cilde fayda sağlar. Cildin daha verimli çalışmasına yardımcı olarak cilt dokusunu iyileştirir ve doğal yağların salgılanmasını arttırır. Cilt elastikiyetini arttırır ve yeni kırışıklıkların oluşumunu geciktirmeye yardımcı olur. Cilt kusurlarının oluşumunu engeller. İnvaziv zayıflama ve liposuction prosedürlerinden sonra cildi pürüzsüzleştirir.

Lokal Yağ Azaltma Vibroterapi G5 Masajının Amacı Nedir?

Lokal Yağ Azaltma Vibroterapi G5 masajının amacı vücut şekillendirme, bölgesel yağ azaltma, selülit tedavisi, vücut toparlama ve sıkılaştırmadır. Vücudu hedefleyerek şekillendirir, zayıf dolaşımla bağlantılı yağ birikimlerini azaltmaya yardımcı olur. Karın, bacaklar, basen, kalça ve kollarında bulunan yağ birikintilerini ve deri altı yağlanmayı azaltır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Lokal Yağ Azaltma Vibroterapi G5 masajında 3 ila 4 hafta boyunca 10 ila 18 seans seans G5 vücut bakımı önerilir. Rahatlatıcı ve güvenli bir tedavidir, öncesi veya sonrası bakıma gereksinim duyulmaz.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Lokal yağ azaltmanın hiçbir yan etkisi yoktur. Sadece hafif geçici kızarıklık, geçici kahverengi koyuluk ve kan dolaşımının artmasına bağlı morarma, 5 ila 10 gün içinde düzelir.

G5 masajı kontrendikasyonları; kanama bozuklukları, epilepsi hastalığı, kalp pili, nöromüsküler hastalık, Kırık kemik / disk kayması, aktif yara ve iltihaplı alanlar, son bir yıl içinde yüz felci geçirmiş kişiler, hamile kadınlar için uygun değildir.