SCROLL DOWN

G5 Vücut Sıkılaştırma Masajı

G5 masajı özel bir ritmik masaj cihazıdır ve titreşimli vurmalı dalgaların etkileri geniş çapta incelenmiştir.

Titreşimli ve vurmalı dalgalar, cilt ve altta yatan yapılar üzerinde çeşitli etkileri vardır. Kas tonusunun ve dolaşımın korunmasına yardımcı olur. Titreşimler kasların tonda kalmasını sağlar ve cilt dokusunu sıkılaştırarak cildin daha verimli çalışmasını sağlar.

  • G5 masajı cildin elastikiyetini artırır. Dolaşımı hızlandırır ve kırışıklık oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Gergin kasları gevşetir ve esnekliği artırır.
  • G5 masajı sırt, bacaklar, omuz, karın ve kalça gibi vücudun çeşitli bölgelerinde, vücut hatlarını sıkılaştırmada yardımcı olur.
  • G5 makinesi, kollajen akışını iyileştirerek cilt elastikiyetine yardımcı olan çok derin bir masaj sunar.
  • G5 terapisi, kas tonlamasına, kas kramplarının giderilmesine ve gergin kasların gevşemesine yol açan kas dokularının derin stimülasyonunu içerir.
  • G5 masaj seansından sonra cilt dokusu ve görünümü çok daha pürüzsüz ve sıkı olacaktır.

G5 Vücut Sıkılaştırıcı Masajın Amacı Nedir?

G5 Vücut Sıkılaştırıcı Masajı vücudun dokularını ve kas tonusunu sıkılaştırır. Bu masaj tedavisi özellikle kalça, bacaklar, karın, baldır ve kollarda etkili olmaktadır.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

G5 Vücut Sıkılaştırıcı tedavisi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. 4 ila 6 hafta boyunca 10 ila 18 seanslık bir kür olarak tavsiye edilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

G5 masaj tedavisi non-invaziv ve oldukça rahatlatıcı bir tedavidir. Hafif morarmalar veya kızarıklık oluşabilir. 5 ila 10 günde içinde bu yan etkiler düzelir.

G5 masajı kontrendikasyonları; kanama bozuklukları, epilepsi hastalığı, kalp pili, nöromüsküler hastalık, kırık kemikler / kaymış disk, aktif yara ve iltihaplı alanlar, son bir yıl içinde yüz felci geçirmiş kişiler, hamileler için uygun değildir.