SCROLL DOWN

Gençlik Aşıları

Sağlık ve güzelliğin yeni mucizesi gençlik aşısının güçlü etkisi zamanın tüm olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Farklı cilt gereksinimlerine göre yenilikçi bir destek ve kişiye özel çözümler sunar.

Gençliğin ve Güzelliğin Zirvesi Gençlik Aşısı Nedir?

Geçtiğimiz yıllarda, birçok araştırmacı yaşlanma sürecini tersine çevirmenin yollarını belirlemeye çalışırken yaşlandı. Ancak bu arayışa yardımcı olabilecek belirli hedefleri belirlemede ciddi ilerleme kaydettiler. ‘Yaşlanma Karşıtı Cilt Güçlendiriciler’, ciltte oluşan erken yaşlanma belirtilerini iyileştirir. Zamanın etkisiyle oluşmaya başlayan yaşlanma sürecini tersine çevirmek için cilt yoluyla uygulanan medikal bazlı kozmetik aşılamanın etkisini verir. Cilt güçlendirici gençlik aşıları, doku seviyelerinde gençleşme sürecini iyileştirerek, erken yaşlanmanın etkisini tersine çevirmeye yardımcı olurlar.

 

Gençlik Aşısının Etkileri Nelerdir?

Cilt güçlendirici enjeksiyonlar, dokuların derinlerinde hidrasyon seviyesinin yükselmesini sağlayan, elastikiyet, sıkılılık ve pürüzsüzlüğü arttıran bir cilt gençleştirme yöntemidir. Tedavi, cildin seçilen bölgelerine bir dizi küçük enjeksiyonlar yapılmasıyla uygulanır. Bu yenilikçi yaklaşım;

  • Cildin doğal hidrasyonunu güçlendirir ve ışıltısını yükseltir.
  • Kollajen üretimini uyarır ve cildin elastikiyetini arttırır.
  • Çizgileri giderir ve cildi pürüzsüzleştirir.
  • Cilt tonunu iyileştirir, gençlik dolgunluğunu yeniden kazandırır.

Cilt güçlendirici gençlik aşıları, yüz, boyun, dekolte bölgesi, eller ve benzeri bölgeler üzerinde uygulanabilmektedir. Bu tedaviden hemen sonra ciltte gözle görülür iyileşmeler fark edebilir. Birçok farklı cilt güçlendirici aşısı uygulanmaktadır. Cildinize en uygun tedavi ise La Donna Estetik ve Güzellik Merkezimizde cilt yapınız ve ihtiyaçlarınız değerlendirildikten sonra uzman doktorlarımız tarafından belirlenir.