SCROLL DOWN

Hücresel Gençleştirme ve Cilt Yenileme

Hücresel gençleştirme cilt yenileme tedavileri sağlıklı ve genç hücrelerden eksileni yerine koyma ilkesiyle uygulanmaktadır. Yaşlanma karşıtı yenileyici ve destekleyici çözümler sunan bu tedavi ile doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkün.

Deri yaşlanması zamanla organlarda, dokularda ve hücrelerde farklı bir yol izleyen ve belirginleşen doğal yaşlanma mozaiğinin bir parçasıdır. İç organların yaşlanma belirtileri maskelense bile geçen zamanın ilk belirgin izleri cilt üzerinde fark edilir. Başarılı yaşlanma, cilt, yüz ve vücuttaki yaş belirtilerini en aza indirerek, sağlıklı kalma ve hayatta aktif kalma üzerine odaklanır.

Önleyici estetik dermatoloji, sağlıklı yaşlanma fikrini destekler. Bazı kutanöz bozuklukları tedavi edebilir veya önleyebilir. Lokal ve sistemik tedavi yöntemlerini birleştirerek cilt yaşlanmasını geciktirebilir. Herhangi bir cilt canlandırıcı tedavilerin ana amacı, ‘sağlıklı, pürüzsüz, lekesiz, yarı saydam ve esnek’ bir cilt elde etmektir.

Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Çözümler:

  • Trombositten zengin plazma
  • Fibrocell® (fibroblast hücreleri)
  • G-cell (otolog doku süspansiyonu) gibi tedavilerdir.

Hücresel doku oluşumunda etki sağlayan hücresel gençleştirme cilt yenileme doğal ve genç görünümünüzü yeniden kazanmanızı sağlar. Sağlık, tıp ve kozmetik alanlarında çığır açan izole edilmiş bu hücreler, en iyi şekilde kullanıldığında fayda kapsamını çoğaltmaktadır.