SCROLL DOWN

Hydrafacial Akne Bakımı

Akne, gözeneklerdeki bakteri birikiminden oluşur. Bakteriler ciltte kirlerin yanı sıra fazla sebum ile karışarak gözenekleri tıkar.

  • Akne, başa çıkılması gereken birçok faktör içeren zorlu bir cilt rahatsızlığıdır. Farklı sivilce oluşumu türleri vardır ve sivilce türleri arasındaki temel fark, bakteri, kir ve sebumun oluşturduğu irin şeklidir. İyi cilt sağlığının sağlanması, akne oluşumlarını yönetmenin ve yara izini azaltmanın etkili bir yoludur.
  • Bazı akne türleri hydrafacial ile kolayca temizlenebilir. Hydra vakum emici, cildinizin üst tabakasını temizlerken gözenekleri arındırır ve cildi temiz ve tazelenmiş halde bırakır.
  • Hydrafacial, gözenekleri açar ve ciltteki birikintileri ve bakterileri temizler. Cildi besleyici serumlarla doyurur ve düzenli tedavilerle cildin sağlığı iyileştirilir. Tedavi daha az sivilce çıkması ve daha net bir cilt ile sonuçlanır.
  • Akne için çok aşamalı Hydrafacial, kimyasal bir eksfoliye edici görevi gören cilde yayılan aktif asitlerle birlikte çalışır. Cildi temizlemek ve beslemek için laktik asit, glukozamin ve birçok bitki özü içeren serum derinlemesine verilirken, ölü cilt hücreleri sağlıklı, yeni cildi ortaya çıkarmak için soyulur.
  • Özel peel solüsyonunun uygulanması aknenin iyileşmesine yardımcı olur ve sebum salgılanmasını düzenler. Ekstraksiyon, bir doğal salisilik asit serumu kullanarak siyah noktaları giderecek ve sıkışık bölgelerdeki kirleri çekecektir.

  • Salisilik asit, yağı gideren ve kirleri gideren bir beta hidroksil asittir. Hydrafacial Vortex-Fusion teknolojisinin uygulanması, cildi yenilemek için nemlendirici hyaluronik asit ve en gelişmiş ve güçlü antioksidanlar, peptidler ve multi-peptidlerden oluşan bir kokteyl sunar ve cildi optimum cilt sağlığında bırakır.
  • Hydrafacial, problemli ciltlerdeki aktif akne döngüsünü kırmak için son derece etkilidir . Yağlı cilt tiplerinde aşırı yağ üretimini azaltmaya yardımcı olur. LED ışık tedavisi ile tedavi tamamlanır.
  • LED ışık, sivilceye neden olan bakterileri öldürerek çalışır. Bu tedavi, cildinizi yeniden dengelemek, dezenfekte etmek ve normalleştirmek için ultra iyileştirici ürünler, derin ekstraksiyon ve lenfatik drenaj masajını içerir.
  • Nodülü akne gibi bazı akne oluşumları Hydrafacial ile tedavi edilemez. Bu sivilce türleri cildin orta tabakasında oluşur ve genellikle gözeneklerle yüzeye açılmaz. Hydrafacial onlara ulaşamaz. Ancak Hydrafacial ile kullanılan hafif peelingler cildi temizlemede ideâldir ve birçok akne oluşumunu tedavi etmek için kullanılır.
  • Hydrafacial akne tedavisi  diğer tedavilerle uyumlu bir şekilde birleştirilir. Ayda bir veya iki tedavi olarak veya doktorunuzun önerdiği şekilde 3 ila 5 aya yayılmış bir kür tedavi önerilir.