SCROLL DOWN

Hydrafacial Anti Age Bakımı

Hydrafacial Anti-Aging Tedavisi, düzensiz cilt tonu, ince çizgiler, kırışıklıklar, elastikiyet ve sıkılık kaybı, yaşlılık lekeleri ve diğer gibi erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran ve ileri yaşlanma belirtilerini tersine çeviren bir tedavidir.

  • HydraFacial yaşlanma karşıtı anti age bakımı, cilt hasarı ve yaşlanmanın kökü olan serbest radikalleri (kirlilik, toksinler ve güneş hasarından kaynaklanan stres faktörlerinin bir kombinasyonu) hedef almak için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Hydrafacial anti-aging tedavisi, yaşlanma belirtilerini gidermek ve canlanmış bir cilde kavuşmak için kişiselleştirilmiş tedavi ile LED ve vakum terapisi kullanan birden fazla tedaviden oluşur.
  • Hydrafacial tedavisi soyma ile başlar. Laktik asit serumu ölü deri hücrelerinin uzaklaştırılmasına yardımcı olmak ve sağlıklı cildi ortaya çıkarmak için kullanılır. Daha sonra ekstra soyma sağlayan nazik bir glikolik ve salisilik asit karışımı kullanılır, ardından gözenekleri temizlemek için otomatik vorteks emişler kullanılır.
  • Hydrafacial anti-aging tedavisi, cilt sorunlarına uygun yaşlanma karşıtı güçlendiriciler kullanır. Derin çizgiler ve kırışıklıklar için patentli serumların Vortex-Fusion yöntemiyle uygulanması, anında görünüm iyileştirmeye ve cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Uzun etkiler ise kollajenin uyarılmasıdır.

  • LED ışık terapisi, hyaluronik asit, antioksidanlar ve cildi nemlendiren, besleyen ve canlandıran multi peptid serumları gibi uygun bir serum kullanılarak uygulanır. Tedavi cildin elastikiyetini artırır, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak daha genç bir görünüm sağlar.
  • Kırmızı ve kızılötesi LED ışık, kızarıklığı azaltmak ve kollajeni uyarmak için kullanılır. Işık aynı zamanda doğal D vitamini üretimini destekleyerek cildinizin ışıldamasını sağlar.
  • Hydrafacial tedavisinde en iyi sonuç için, cilt ihtiyacına bağlı olarak her 7 ila 10 günde bir 6 seans, ardından cildinizi sağlıklı tutmak için düzenli aylık tedaviler önerilir.