SCROLL DOWN

Hydrafacial Arındırıcı Bakım

Hydrafacial Arındırıcı Bakım, tıkanmış gözenekleri, gözenek boyutunu, siyah noktaları, milia ve sivilceleri hedeflemek için özel olarak tasarlanmıştır.

  • Hydrafacial arındırıcı bakım siyah noktaların, milianın, tıkanmış gözeneklerin ve sivilcelerin çekilmesine yardımcı olan bir vakumlu emiş kullanır. Cildi ölü cilt hücrelerinden ve cilt yüzeyindeki birikintilerden arındıran derin bir temizlik işlemi gerçekleştirir.
  • Hydrafacial gözenekleri arındırır. Patentli vorteks vakumlu emiş, kiri ve bakterileri arındırır. Gözenekleri temizler ve siyah noktaları giderir. Tüm cilt tiplerine fayda sağlar ve cildi sağlıklı bir görünüme dönüştürür.
  • Vortex teknolojisi ile, bir nozül yüzünüzde nazikçe hareket ettirilir ve cildinize uygulandığında vakum gibi davranan bir sıvıyı dolaştırır. Bu güçlü vakum, milia, siyah nokta ve gözenek tıkayan atıkları ortadan kaldırır.
  • İlk adımda Hydrafacial, cildi temizlemek, soymak ve cilt yüzeyindeki ölü cilt hücrelerini, yağı ve diğer kalıntıları temizlemek için özel bir başlık ile donatılmıştır. Bu işlem yeni cildi ortaya çıkaran ve uygulamanın daha derin temizlik için gözeneklerinize nüfuz etmesini sağlayan nazik bir soyma görevi görür.
  • Hydrafacial arındırıcı bakım tedavisinde ilk ay 2 haftada bir seans, ardından 4 haftada bir aylık cilt bakımı olarak tekrarlanması önerilir.