SCROLL DOWN

Hydrafacial Aydınlatıcı Bakım

Hydrafacial Aydınlatıcı Bakım, koyu lekeleri, donuk cildi ve düzensiz cilt doku görünümünü azaltmak için tasarlanmıştır.

  • Yaş, güneşe maruz kalma veya hormonal değişiklikler nedeniyle koyu kahverengi lekeler gelişebilir ve genellikle düzensiz bir cilt tonu oluştururlar. Hydrafacial aydınlatıcı bakım cilde sürekli olarak peeling yaparak zamanla koyu lekeleri yok eder ve eşit tonda bir cilt sağlar.
  • Hydrafacial, cildin parlaklığını gizleyen ölü cildi gidermeye yardımcı olur ve cildi aydınlatıcı serumlarla tazeler. Diğer bir endişe olan cilt donukluğuna etkili çözümler sunar. Ölü deri hücrelerini temizleyerek dengeli cilt tonu ve dokusunu ortaya çıkarır.
  • Hydrafacial tedavi lenfatik drenaj ile başlar. Lenfatik sisteme dolaşımın artmasına, oksijen getirilmesine ve toksinlerin atılmasına destek olur. Daha sonra, cildi temizlemek ve beslemek için laktik asit, glukozamin ve birçok botanik özü içeren bir serum derinlemesine verilirken, ölü deri hücreleri nazikçe soyulur.
  • Glikolik ve salisilik çözelti, arındırma aşamasına hazır gözeneklerdeki kalıntıların gevşemesine yardımcı olur ve özütler. Siyah noktaların giderilmesine ve sıkışık alanlarda kirlerin çekilmesine yardımcı olur.
  • Aydınlatıcı serumun uygulanması, koyu lekelerin görünümünü etkili bir şekilde azaltır. Daha parlak, eşit bir ton için genel cilt rengini iyileştirir.

  • HydraFacial Vortex-Fusion teknolojisi, cildi yenilemek için en gelişmiş antioksidanlar ve çoklu peptitlerle aydınlatıcı ve canlandırıcı serumlardan oluşan bir kokteyl sunar. Optimum cilt sağlığında parıldamasını sağlar.
  • Kırmızı kızılötesi LED ışık, kollajeni uyarmak için kullanılır. Işık aynı zamanda doğal D vitamini üretimini destekleyerek cildin sağlıklı bir şekilde aydınlanmasını sağlar.
  • Hydrafacial aydınlatıcı bakım yoğun bir leke düzelticidir. Ciltteki renk değişimlerini ve güneş lekelerini ortadan kaldırır. Melanin üretimini kontrol eder. Kahverengi lekelerin ve renk değişiminin görünümünü azaltırken daha net ve daha parlak bir cilt sağlar.
  • Hydrafacial aydınlatıcı bakım tedavisi, koyu lekelerin görünümünü ve güneş hasarını en aza indirir. Cilt tonunu aydınlatmak ve dengelemek için alfa-arbutin, C vitamini ve bitki özü kombinasyonunu kullanarak cilt dokusunu eşitler.