SCROLL DOWN

Hydrafacial Derin Nemlendirme Bakımı

Hydrafacial Derin Nemlendirme Tedavisi, cildi yenilemek için hyaluronik asit, en gelişmiş ve güçlü antioksidanlar ve çoklu peptitler içeren bir nemlendirici serum kokteyli sunar.

  • Hydrafacial derin nemlendirici bakım cildi arındırır ve derinlemesine temizler. Cildi nemlendirir, dolgunlaştırarak optimum cilt sağlığına kavuşturur. Bu, benzersiz HydroPeel Uç aracılığıyla cilde yoğun serumlar verilerek yapılır.
  • Cilt, hyaluronik asitler, antioksidanlar ve peptidlerle doyurulur. Cildi besler, nemlendirir ve sağlıklı ışıltısını en üst düzeye çıkarır. Kırışıklıklar ve çizgiler azalır, cildin dokusu ve ten rengi önemli ölçüde iyileştirilir. Sonuçlar anında ideâl hidrasyondur.
  • HydraFacial derin nemlendirici bakım, düğün, kutlama ya da özel bir güne hazırlanan kişiler için nemlendirici gençleştirici cilt bakımlarının bir parçasıdır. Derin nemlendirme ve hidrasyona ihtiyaç duyan tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. Derin bir tazeleme, nemlendirme ve yaşlanma karşıtı bakım sunar.
  • Hydrafacial derin nemlendirme tedavisi, kan dolaşımını hızlandırmak ve dokulardaki toksinleri uzaklaştırmak için lenfatik drenaj ile başlar. Glikolik ve salisilik peeling ile derinlemesine temizlik ve soyma işlemi ile devam eder. Gözeneklerden vakumlu emme yoluyla döküntü ve siyah noktaların çıkarılması, gözeneklerdeki ölü deri hücrelerini ve kiri temizler.

  • Hyaluronik asit, güçlü antioksidanlar ve çoklu peptitler şeklinde yoğun hidrasyon, kollajen uyarımı için kırmızı LED ışık ile uygulanır. Böylece cilt antioksidan ve peptitlerle doyurulur ve yoğun nemlendiricilerle cildin beslenmesine yol açar.
  • Hydrafacial derin nemlendirme tedavisinin optimum sonuçları için 6 seans uygulama önerilir. Bir ay boyunca her hafta, sonraki aylarda 2 haftada bir seans uygulanır. Ardından cildinizi sağlıklı ve nemli tutmak için düzenli aylık tedaviler önerilir.