SCROLL DOWN

Jalupro (Gençlik Çeşmesi Aşısı)

Jalupro Gençlik Çeşmesi Aşısı, metabolik aktiviteyi uyararak yeni hücrelerin üretimini başlatır. Yüksek kaliteli bileşenlerin güçlü karışımları, cilde gençlik kazandırmak ve yeniden canlandırmak için tasarlanmıştır. “Amino asitler ve Hyaluronik asiti” birleştiren ve enjekte edilebilir oldukça etkili ‘cilt güçlendirici kokteyl’ için birleştirilmiştir. Eşsiz amino asitler (Glisin, L-prolin, L-lisin, L-lösin) ve Hyaluronik asiti (HA) kombinasyonu, cildinizin doğal özelliklerini canlandırmaya yardımcı olur. Bir amino asit karışımı ile birlikte HA (Hyaluronik asiti), cilde taze ve parlak bir doku veren doğal elastini uyardığı bilinmektedir. Bu karışım, cildi canlandırarak, optimum nem seviyelerinin korunmasını sağlar ve serbest radikalleri kontrol altında tutar. Cildin esnek ve sıkı görünmesini sağlar, göz çevresindeki koyu renklenmeyi giderir.

Geleneksel dermal dolgu maddeleri gibi ‘doldurmak’ istemeyen veya dolgu tedavilerini maksimize uygulamış olup da ancak cilt sağlığını korumak isteyenler için mükemmel bir alternatiftir. ‘Gençlik Çeşmesi Aşısının’ yeni kollajen üretimini teşvik ettiği, nem seviyelerini koruduğu ve cildi daha elastik duruma getirdiği bilimsel olarak kanıtlamıştır.


Jalupro Gençlik Çeşmesi Aşısının diğer yararlı etkileri şunlardır:

 • Cilt sıkılığını ve parlaklığını geri kazandırır.
 • Donuk cildi canlandırır ve cilde parlaklık verir.
 • Yüzde ellerde ve vücuttaki cilt sarkmalarını önler.
 • Kırışıklık ve mimik çizgilerini azaltır.
 • Yara izlerinin (akne dahil), keloidlerin ve çatlakların görünümünü iyileştirir.
 • Gözlerde koyu halkaları aydınlatır ve ince çizgileri tedavi eder.
 • Boyun, ellerin sırtları, dekolte, kolların arkası, dirsekler, vücut (çatlaklar) ve diz üstleri için mükemmel bir tedavi şeklidir.

Jalupro Klasik Gençlik Aşısı

Jalupro Klasik Gençlik Aşısı, hafif ila orta derecede yaşlanma, ince çizgiler ve kırışıklıklar, çatlaklar ve sivilce izleri gibi bir dizi cilt problemini iyileştirmek için kullanılabilir.

 

Jalupro Klasik (Jalupro Classic) ayrıca;

 • Botulinum toksin enjeksiyonları,
 • Dermal peeling ve lazer tedavileri,
 • Daha genç bir cilt için tedavilerinde kullanılır.

Jalupro Klasik sonuçlarını güçlendirmek ve uzatmak için en az 2 tedavi gereklidir ancak 3 ila 4 seans önerilir. Küçük bir miktarda Jalupro ürünü yüzeysel olarak cilde enjekte edilerek sorunlu bölgelere odaklanılır.

Jalupro HMW

Jalupro HMW, 45 yaş ve üstü yaşlar için uygundur. Dekolte, boyun, eller, derin oluklar, çöküntü ve yara izleri gibi bölgelere daha fazla hacim kazandırmak için daha yüksek oranda Hyaluronik Asit uygulamasını içermektedir.

Jalupro HMW ayrıca;

 • Aynı anda yüz cildini nemlendirir.
 • Eşit ton ve pürüzsüz bir cilt yapısı kazandırır.
 • Sorunlu bölgelere hacim desteği sağlar.

Jalupro Klasik (Jalupro Classic) ile HMW’nin iyileştirme etkisi hemen elde edilir. Sorunun ciddiyetine bağlı olarak, doktorunuz optimum iyileşme için gereken tedavi sayısını ve süresini belirleyecektir.

Jalupro VIP

Jalupro VIP uygulaması, maksimum sonuç için birden fazla uygulamanın inanılmaz faydalarına sahiptir.

VIP Jalupro ayrıca;

 • Cildinizi yeniden yapılandırır ve onarır.
 • Tedavi Jalupro enjeksiyonları, led maske ve nemlendirici biyo hücresel canlandırıcı yüz maskesinden oluşur.

 

Jalupro Gençlik Çeşmesi Aşısının Sonuçları Nelerdir?

Jalupro Klasik (Jalupro Classic) için 6 ay ve Jalupro HMW için 10 ay süren sonuçlar kişiden kişiye değişir. Jalupro Gençlik Çeşmesi Aşısı tedaviden sonra çalışmaya devam eder. 7 ila 14 gün arayla bu tedavi yapılmalıdır.

Kaç Seans Tedavi Gereklidir?

Doktorlarınızın önerisi ve cildinizin durumuna bağlı olarak 14 gün arayla en fazla 4 tedavi seansı gerektirir.

İyileşme ve Yan Etkiler Nelerdir?

24 saat içinde ön iyileşme başlar. Gözle görülür fark ise ilk tedaviden 3 ya da 4 hafta sonra belirginleşir. Tam iyileşme tedaviden 8 hafta sonra fark edilecektir.

Jalupro Gençlik Çeşmesi Aşısının genellikle yan etkisi yoktur. İnsan vücudunda bulunan bileşiklerden ve enjekte edilebilir çözeltiden oluşur. Tedavi sonrası yan etki olarak hafif ağrı, kızarıklık, şişme, kaşıntı veya morluk oluşabilir. Genellikle enjeksiyondan sonraki birkaç gün içinde kaybolurlar.

Tedavi Sonrası Bakım Nasıl Yapılmalıdır?

Jalupro güneşe maruz kalan alanlara uygulanırsa, tedaviden sonra 7 gün boyunca güneşten uzak durulması gerekir.

Jalupro bakım tedavisinde ayrıca;

 • 24 saat yüz pudrası ve makyajdan,
 • 72 saat boyunca yüzmekten ve yorucu egzersizlerden,
 • Jakuzi ve saunalardan kaçınılması önerilir.

Yüz, boyun bölgeleri tedavi edildiğinde ise, ilk akşam yüksek bir pozisyonda uyuyun. Yüzünüzün olabildiğince fazla hava aldığından emin olun. Şişlik oluşursa saat başı 15 dakikalık soğuk kompres uygulayabilirsiniz.

Kontrendikasyonlar Nelerdir? Uygun Olmayan Adaylar Kimlerdir?

Hamile veya emziren kadınlar, tedavi edilecek bölgedeki cilt enfeksiyonları veya tahrişler ile otoimmün hastalıkları olan kişilere önerilmez. İlaç bileşenlerinden herhangi birine aşırı duyarlılığı olan kişilere de uygun değildir.