SCROLL DOWN

Kırmızı Halı - Karbon Peeling Yüz Bakımı

Karbon peel“, “Kırmızı halı peeling“, “Hollywood peeling” ve “Porselen peeling“, adı her ne olursa olsun, tedavinin sonucu aynıdır. Cilt sadece 20 dakika içinde tazelenir, pul pul dökülür, yumuşar, kayganlık kazanır ve sıkılaşır. Karbon Lazer Peel uygulaması cilde karşı naziktir ve her yaş için uygundur. Cilde daha pürüzsüz, dolgun ve tazelenmiş ifade kazandırır.

Karbon Peeling Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Lazer Karbon Peeling, lazer tedavisi ile foto gençleştirmeyi birleştirir. Tedavi, karbondioksit nano partikülleri ile zenginleştirilmiş özel bir jel maske kullanımını içerir ve bu jelin varlığından dolayı Karbon Peeling adını alır. Karbon lazer yüz peelingi bir peeling ve cilt yenileme tedavisidir. Birçok durumu aynı anda tedavi etmek için aktif karbon tozu ve Q-switch lazer teknolojisi kullanır. Karbon lazer yüz bakımı, cilde hepsi bir arada uygulanmış gibi 4 peeling etkisi verir. 4 kat daha derin etki gösteren peeling işlemi, non-invaziftir, ağrısız ve iyileşme süresi bekleme söz konusu değildir.

Karbon Peeling Soyma, sıfır iyileşme süresi ile tamamen ağrısız, devrim niteliğinde bir lazer tedavisidir. Yağlı cilt, siyah noktalar, genişlemiş gözenekler, donuk cilt, yüz veya vücudunda sivilceye sahip kişiler için oldukça faydalıdır.

Karbon Lazer Yüz Bakımı çoğu cilt tipi için uygundur. Aşırı yağ ve sebumu gidermek, genişlemiş gözenekleri küçültmek veya aza indirmek için uygundur. Pigment ve hiper pigmentasyon hasarını tedavi eder. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü düzeltir. Ayrıca canlı akne ve akne sonrası izleri azaltmak için idealdir.

   “Karbon Peeling Güçlü Bir Cilt Yenileme Tedavisidir.”

Peeling uygulamaları cildin kusursuz görünmesi için bir cilt gençleştirme bakımıdır. Karbon yüz bakımının amacı; cildi pul pul dökerek daha dolgun ve sıkı bir cilt elde etmektir. Karbon peeling, bir seferde çeşitli sorunları ve endişeleri gidermek için birden fazla etki sunar. Karbon soyma yağlı cildi ve genişlemiş gözenekleri (üst cilt seviyesi sorunları) hedefler. Aynı anda yağlı ve yaşlanan ciltlerde koyulaşma veya solma endişelerine (daha derin cilt sorunları) etki eder.

Ayrıca;

  • Yüzü derinlemesine temizlemek,
  • Fazla yağlanmayı azaltmak,
  • Ölü cilt hücrelerini gidermek, kollajeni uyarmak,
  • Cilt dokusunu ve parlaklığını iyileştirmek ve
  • Yaşlanma belirtilerini azaltmayı amaçlar.

“La Donna Estetik ve Güzellik Merkezi son teknolojik cihazları ve uzman hekimleriyle sizi arzu ettiğiniz görünüme ameliyatsız, sağlıklı ve kısa zamanda kavuşturuyor.”

Karbon peel, antimikrobiyal ve antienflamatuar etki sunar. Ölü cilde bağlanma ve temizleme etkisi, genişlemiş gözeneklerin revizyonu, yağlı madde oluşumunun azaltılması, foto termoliz yoluyla belirgin gençleştirme etkisi gibi çeşitli faydalar sağlamaktadır.

Hedef bölgedeki cilde karbon jel maske bir katman sürülür ve jel maskesi kuruduktan sonra cilde Nd: YAG (1064nm) lazer ile nano saniye atışları ile karbon partiküller patlatılır. Lazer ışını ve karbon nano jel, ölü hücrelerin daha hızlı ortadan kaldırılmasına yönelik birlikte etki sağlar. Bu aşamada cildin üst seviyeleri temizlenmiş olur.

Karbon Peeling ile Maksimum Verim Alabilirsiniz.

Nazikçe cildi pul pul dökme ve toksin çekme faydası, tüm cilt tipleri için uygun ve güvenlidir. Özellikle yağlı ciltlerde akne, siyah nokta, genişlemiş gözenek sorunlarını gidermek ve yağlı cildi dengelemek için etkilidir.

  • Donuk ve düzensiz cilt tonunu hemen sıkılaştırır, yumuşatır ve aydınlatır.
  • Pigment ve hiper pigmentasyon hasarını tedavi eder, kollajen çoğalmasını uyarır.

İnce çizgi ve kırışıklıklar, kaz ayakları görünümünü azaltır ve cilt dokusunu iyileştirir.

Seans ve Kalıcı Sonuçları Nelerdir?

Uzun vadeli iyileştirmeler için 6 ila 10 seans karbon lazer yüz bakımı önerilir. Daha hafif sorunlar için 3 ila 5 seans yeterlidir, 3-5 seans 2-3 aya bölünür ve kalıcı sonuç için yılda iki kez idame tedavileri önerilir. Karbon Peeling tedavisi ortalama 30 dakika sürer ve anında daha parlak, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt dokusu elde edilir.

Yan Etkiler ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Tamamen güvenli cilt bakımı, cilt komplikasyonları veya yan etkiler söz konusu değildir. Lazer ısısına bağlı hafif kızarıklık ve karıncalanma oluşabilir, birkaç saat içinde yok olur. Aloe vera jeli ile rahatlatılabilir. Cilt kırmızı iken temiz ve kuru tutulmalı, kızarıklık geçtikten sonra makyaj yapılabilir ama yağlı makyajdan kaçınılmalıdır. Nazik bir tedavidir. Ters reaksiyon, iyileşme evresi, pullanma veya kanama söz konusu değildir. Tedavi sonrası en az bir ay süreyle 30-50 güneş kremi SPF önerilir. Karbon peeling, hamile ve emziren kadınlar, şeker hastaları, bağ dokusu hastalıkları veya kanser tedavisi gören kişiler için kontrendikedir.

“Devrim niteliğinde bir lazer tedavisi olan Karbon Peeling daha ilk günden cilde dayanıklı, sağlıklı ve doğal bir gençlik ışıltısı kazandırır.“