SCROLL DOWN

La Donna Temel Aylık Cilt Bakımı

La Donna Temel Aylık Cilt Bakımı, çok aşamalı ve çok amaçlı bir cilt bakımıdır.

  • Cilt değerlendirmesi, konsültasyon, klinik temizlik ve cilt hazırlığı ile başlar. Buhar, yüz maskesi, peeling, derin temizlik, yüz masajı, yüksek nemlendirici, dengeleyici vitamin ve besleyici serum içeren uygulamalar ile devam eder.
  • Cilt bakımı sırasında cildi soyma, ekstraksiyon, buhar ve maske uygulaması cildi tazelemeye ve yenilemeye yardımcı olur. Cilt bakımları, gözle görülür yaşlanma belirtilerini önler ve cilt sağlığını arttırır.
  • Cildi nemlendirir ve kan dolaşımını hızlandırır. Cildinizin emilim gücünü yükseltir. Kullandığınız ürünlerin cilt bakımı sonrasında daha iyi emilmesini sağlar.

Düzenli aylık cilt bakımı, cildin yüzeyini temizler.

  • Pul pul soyularak ölü cilt hücrelerin atılmasına yardımcı olur.
  • Kan dolaşımını hızlandırır, yüzünüzü temiz ve ferah hissetmenizi sağlar.
  • Tüm cilt tiplerinin yenilenmesini ve güçlenmesi için faydalıdır.
  • Profesyonel soyma cildi arındırır, siyah nokta ve beyaz miliaları

La Donna Temel Aylık Cilt Bakımının Amacı Nedir?

La Donna temel aylık cilt bakımı derin cilt temizliği sağlar. Cildi besler, cildin su kaybını dengeler, cildi toksin ve kirlerden arındırır. Cilt dolaşımını iyileştirir, lenfatik sistemi güçlendirir. Yüz bölümünde bağışıklık sistemini güçlendirir. Dolaşımın yavaşlamasını engeller. Nezle, soğuk algınlığı ve sinüs enfeksiyonlara karşı korur. Sivilce ve pütürlerin oluşumunu engeller.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Derin temizleyici temel aylık yüz bakımı, cilt bakım rejiminin bir parçasıdır. Yeni hücre dönüşüm döngüsüne bağlı olarak her 25 ila 30 günde bir önerilir. Sağlıklı ve dengeli bir cildi korumak için 15 yaş ve üzeri her yaş için düzenli aylık tedavi olarak önerilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

La Donna aylık temel cilt bakımının anlık etkileri, beş ila yedi gün süren sağlıklı ve parlak bir cilttir. Bu süre zarfında cilt nemli ve ışıltılı görünür. Cilt bakımı sonrası yan etki olarak kızarıklık ve sivilce oluşabilir. (Bu cildin arınmasından dolayı oluşan doğal bir reaksiyonudur.)

Cilt bakımının ömrünü uzatmak için cildinizi nemli tutun. Hekiminizin önerdiği kozmetik ürünleri gece gündüz kullanın. Bakım sonrası bir hafta boyunca güneşlenme, sauna, ağda veya lazer epilasyondan uzak durun.