SCROLL DOWN

Linerase Collagen (Cilt Rejenerasyonu)

Cilt Yenilemede Yepyeni Bir Kollajen Takviyesi “Linerase Collagen”

Dermal kollajen takviyesinin ileri yaşlanma tedavisi, Linerase klinik olarak kanıtlanmış, invazif olmayan enjekte edilebilir ve estetikte çığır açan bir tedavidir.

 

Cilt, kollajen adı verilen doğal bir yapısal proteinden oluşur. Cilde elastikiyetini ve sıkılığını verir. Doğal kollajen üretimi ve rezervleri yirmili yaşların sonlarında tükenmeye başlar. İnce çizgiler, kırışıklıklar, gevşek ve sarkmış cilt görünümü gibi yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olur.

Linerase Bio-material, yüz ve vücut krono ve foto-yaşlanma tedavileri için kullanılan doku rekonstrüksiyonu için bir simülatördür. Kişinin kendi yeni kollajeninin üretimi için en uygun koşulları yaratır. Ayrıca;

 • Cildin yenilenmesine, cilt elastikiyetinin iyileştirilmesini,
 • Kırışıklıklar ve ince çizgilerin azalmasını,
 • Yara izlerinin ve çatlakların tedavi edilmesini sağlar.

Doku rekonstrüksiyonu ve restorasyonu için üçüncü nesil kollajen Linerase:

 • Çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır.
 • Cildi besler, nemlendirir ve canlandırır.
 • Kollajen ve elastin üretimini canlandırır.
 • Cilde taze, genç görünüm kazandırır ve yüzün hatlarını şekillendirir.

Linerase Cilt Yenileme Faydaları Nelerdir?

Kollagen Linerase, yeni fibroblastların üretimini uyarır. Cilt durumunu iyileştirir, cildin yenilenmesini ve yeniden yapılandırılmasını sağlar. Ayrıca;

 • Gevşekliği, çatlakları ve atrofik izleri azaltır.
 • Esneklik ve elastikiyetin geri kazanılmasını sağlar.
 • İnce çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır.
 • Hücreleri güçlendirerek cildinizi 3 ila 5 yıla kadar gençleştirebilir.

Kaç Seans Tedavi Gereklidir?

Linerase tedavileri 1 ila 4 seanstan oluşur ve sıklığı cildin durumuna bağlıdır. Sonuçlar ilk tedaviden sonra 7 ila 14 gün arasında görülebilir. Optimum sonuçlara ulaşmak için 2 haftalık aralıklarla 3 tedavi gereklidir.

İyileşme ve Yan Etkiler Nelerdir?

Linerase tedavilerinin yan etkileri olarak hassasiyet, kızarıklık, şişlik, kaşıntı görünebilir. Birkaç gün sürer ve sonra kaybolur. Tam iyileşme için 3 gün gerekir. Genellikle 7 ila 14 gün içinde cildinizde bir fark göreceksiniz. Etki devam ettiği için tam iyileşme ve nihai sonuçlar tedaviden yaklaşık 21 ila 28 gün sonra belirginleşir.

Kontrendikasyonlar Nelerdir? Uygun Olmayan Adaylar Kimlerdir?

Linerase Kollagen Cilt Yenileme tedavileri yaşa bakılmaksızın gençlerde bile güvenli, hassas ciltler dahil olmak üzere çeşitli cilt tipleri için uygundur. Lazer tedavileri, kimyasal peeling ve dermabrazyon ile kombine edilmesi önerilmez, tedavi öncesi ve sonrası minimum 14 gün gereklidir.

“Cildimiz için vazgeçilmez bir mineral olan kollajen sağlıklı bir vücudun da destekçisidir. Eksilen ve yapısı bozulan kollajenin cilt ve vücut sağlığını koruması için zaman içinde yenilenmesi gerekiyor. La Donna Estetik ve Güzellik Merkezi, Linerase Cilt Yenileme Kollajen uygulamaları ile tüm cilt sorunlarınıza özenli ve etkili çözümler sunuyor.”