SCROLL DOWN

Karboksiterapi (Yağ Azaltma)

Lipo-Masaj Endermologie tedavisi vücudun incelmesine yardımcı olur. Vücudu şekillendirmek, ayrıca selülit görünümünü azaltmak ve genel cilt zindeliğini artırmak için benzersiz, non-invaziv ve cerrahi olmayan bir yaklaşımdır.

  • Lenfatik dolaşım, lenfatik adı verilen çok sayıda küçük kılcal damarlar yoluyla doğal olarak yerçekimine karşı hareket etmek için kas kasılmalarına ve derin nefes almaya dayanır. Bu son derece ince cidarlı damarlar vücudun her yerine yayılır, deri altı dokuda yoğunlaşır. Lenfatik sistemin görevi, bağışıklık sistemini korumak için, vücudu istenmeyen toksinlerden ve atıklardan arındırmaktır. Etkili bir lenf drenajı sağlık ve canlılık için ana endişelerden biri olmalıdır.
  • Vücut dengede olduğunda minimum atık olur. Lenfler tarafından uzaklaştırılır ve süzülerek elimine edilir. Ancak bacak, basen ve kalçalar gibi dolaşımın özellikle durgun olduğu bölgelerde, atıklar tahliye edilebileceklerinden daha hızlı birikebilir.
  • Lipo-Masaj Endermologie, dolaşımı mekanik olarak uyarır ve lenfatik drenaja yardımcı olur. Besleyici ve oksijenden zengin kan hücrelerde dolaşır ve dolaşım sisteminden atıklar giderilir. Masaj etkisi bağ dokularındaki esnekliği artırır. Lipo-Masaj tedavisi cildin çeşitli katmanlarında çalışan belirli bir manevraya sahiptir.
  • Lipo-Massage Endermologie, hedef bölgelere derinlemesine masaj yapmak için nazikçe emen silindirler kullanır. Hareket, dolaşımı artırır ve kollajen işlevini eski haline getirir. Bağ liflerini germek, dokulardaki toksinleri ve su birikimini gidermek için kişisel endişelere göre ayarlanır.

  • Endermologie Lipo-Massage, vücuttaki yağ hücrelerinin daha hızlı yağ kaybetmesi için uyaran popüler bir tedavidir. Gevşek cildi sıkılaştırır ve selüliti azaltır. Vücut şekillendirmede doğal bir yöntem olan rahat bir derin masaj hissine sahiptir. Tedavinin ana odağı sorunlu bölgelere yöneliktir. Genel dolaşımı canlandırmak ve toksik maddelerin ortadan kaldırılması için tüm vücut tedavi edilmelidir.
  • Lipomasaj ciltte ve altta yatan dokularda jimnastik yapmak gibidir. Nazik emiş etkisi bağ dokularını harekete geçirir. Silindir kayması dolaşımı artırır ve sıvı alışverişini uyarır. Sırt, kalça, uyluk, bacaklar, karın, baldır, ayak bilekleri ve kollara çeşitli manevralarla uygulanır.
  • Lipomasaj tedavileri diyet ve egzersizin yerini almaz. Lipo masaj tedavisi ile diyet ve egzersiz yapılması şiddetle tavsiye edilir. Lenf sistemi uyarıldığı için tedavi rutini boyunca günde en az 2litre su içilmesi de önerilir. Tedaviyi sürdürmek ve elde edilen sonuçları korumak için ayda 1 ila 2 idame tedavisi önerilir. Tedaviye başlamadan önce, genel sağlığı kontrol etmek ve gerekli tedavi programını önermek için konsültasyon gerekir.

Lipo-Masaj Endermoloji Tedavisinin Amacı Nedir?

Lipo-masaj endermoloji tedavisinin amacı vücut şekillendirme ve elbise ölçüsünden beden küçültmektir. Kollar, iç uyluklar, gluten bölgesi (kalçalar), basen, karın, baldır ve ayak bilekleri için başarılı bir şekillendirme tedavisidir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Lipo-masaj endermoloji tedavisinde minimum 10 ila 15 seans önerilir. Tedavi haftada 2 ila 3 seans olarak uygulanır. 6. seanstan sonra istenilen görünüm elde edilinceye kadar haftada 1 ila 2 seans uygulanır. İşlem doğrudan tedavi bölgesini 5 santimetre çap kadar küçültülür.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Lipo-masaj endermolojinin yan etkisi bulunmaz. Tek olası yan etki çok hassas cilde sahip kişilerde küçük morarmalar olmasıdır. Lipo-Masajın çok sayıda olumlu yan etkisi bulunur. Kas ağrılarını giderir, çatlakları ve yara dokusunu iyileştirir, canlanma ve rahatlama etkisi sağlar.

Lipo-masaj kontrendikasyonları; hamileler, kan sulandırıcı ilaç kullanan kişiler, dolaşım veya damar hastalığı olanlar, aktif kanser, bulaşıcı ilerleyici hastalıklar için uygun değildir.