SCROLL DOWN

MEME / GÖĞÜS DİKLEŞTİRME

Plazma Meme Dikleştirme, cerrahi olmayan bir göğüs büyütme şeklidir. Ameliyat gerektirmez ve bıçak kesintisi içermez. Bu prosedür, rejenerasyonu (yenilenmesini) teşvik etmek için olağan sürecini içerir. Göğüs Kaldırma Tedavisi, büyüme faktörlerinin kişinin kendi kanından izole edilmesini ve ardından bunları memeye geri enjekte edilmesini içerir.

Göğüs Dikleştirme Tedavisi;

  • Memeyi dikleştirir ve sarkık göğüsleri kaldırabilir.
  • 2 yıla kadar dekolte şeklini ve görünümünü arttırabilir.
  • İçe dönük meme uçlarını düzeltebilir.
  • Çatlakların görünümünü iyileştirebilir.

Büyüme faktörleri, artan kollajen ve yeni kan akışı sağlar. Hücreleri, yeni kan damarları, kollajen ve yağ dokusu oluşumunu aktive eder. Bu göğüsleri hacimli ve büyük hale getirmeye yardımcı olacaktır (göğsü büyütmez veya küçültmez, boyutlarını değiştirmekle ilgili değildir.)

Trombosit Zengin Plazma yöntemlerini kullanarak, meme dikleştirme, daha fazla hacim veya daha belirgin bir orta bölünme getirebilir. Aynı zamanda göğüsleriniz, diğerinden küçükse yeniden dengelemeye yardımcı olabilir. Ameliyat geçirdiyseniz veya emzirmeden sonra bir his kaybı fark ettiyseniz, Trombosit Zengin Plazma tedavisi meme uçlarınıza hassasiyet katabilir.

Trombosit Zengin Plazma Tedavisini Neden Seçmelisiniz?

Yaş, genetik sebepler, hormanal faktörler, güneş lekeleri, bazı hastalıklar ve benzeri sebepler cildimizde ve vücudumuzda zamanla istenmeyen etkiler bırakır. Bu olumsuz etkileri kendi büyüme faktörlerinizle doğal cilt gençleştirme sağlayan Trombosit Zengin Plazma tedavileri ile ortadan güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Trombosit Zengin Plazma Tedavisinte Kalıcı Sonuçlar ve Yan Etkileri Nelerdir?

Trombosit Zengin Plazma tedavi süresi ortalama 12 ila 18 ay arasında ve hastadan hastaya değişebilir. Hafif düzeyde özel topikal anestezi, minimum rahatsızlık ve mikro iğneleme gibi yan etkiler olabilir.

Süre ve Seans Sayısı Nedir?

Trombosit Zengin Plazma tedavisi genç kişilerde tek seansla ve daha kısa bir sürede daha iyi sonuçlar alınabilir. 50 yaşın üzerindeki kişilerde ise 3 tedavilik bir kür, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için yardımcı olabilir. Çoğu kişi için Trombosit Zengin Plazma tedavilerinin nihai sonuçları yaklaşık 6 ay sonra belli olacaktır. İyileşme süreci ortalama 3 ila 5 gün arasında sürer. İşlem sonrası kısa zamanda normal aktivitelerinize ve sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz.