SCROLL DOWN

Yoğun Nemlendirme Mezoterapisi

Cildiniz susuz ve donuk hissediyor mu? Mezoterapi yoğun cilt hidrasyon tedavisi, cildinizi tazeleyip gençleştirmek için mükemmeldir. Ayrıca, etkinlik veya düğün öncesinde cildi hızlı toparlamak için mükemmeldir.

Yoğun nemlendirme tedavisi,

  • Kuru hassas cildi derinlemesine nemlendirir,
  • Soğuk kışın, sıcak güneşin sert etkilerini tersine çevirir.
  • Hastalanma ve yaşam tarzının olumsuz etkilerini yumuşatır.

Yaşlandıkça, doğal HA (Hyaluronik asit) seviyeleri düşer ve bu da cildi donuk, kuru ve buruşuk hissettirebilir. Yoğun nemlendirme mezoterapisi, deri altına belirli amino asitler, antioksidanlar ve Hyaluronik asit enjekte edilerek cildi canlandırmayı hedefler. Her HA molekülü, yaklaşık 1000 su molekülünü çekebilir ve tutabilir. Bu sayede cildin nemlenmesinde önemli rol üstlenir, cilde yumuşak, sıkı ve sağlıklı görünen bir ışıltı verir.

Yoğun nemlendirici hidrasyon tedavisi yüz, ellerin arkası, boyun ve dekolte bölgesi için ideal bir hidrasyon tedavisidir. Tedaviden 2 hafta sonra sağlıklı ve ışıltılı bir cilt, gözle görünür bir şekilde fark edilir. Sonuç 9 aya kadar dayanır ve her yıl mevsim değiştiğinde kür seans önerilir.

 

“Yoğun Nemlendirme Mezoterapisi, deri altına belirli amino asitler, antioksidanlar ve Hyaluronik Asit enjekte edilerek cildi canlandırmayı hedefler. Cildi yüksek oranda nemlendirir ve cildin gereksinim duyduğu kombine tedaviyi uygular.”