SCROLL DOWN

Post-Medi Cilt Bakımı - Cildin İyileşmesini Hızlandırıcı (Medikal Estetik Sonrası)

Post-Medi Cilt Bakımı, esas olarak cildi yatıştırmaya ve iyileştirmeye odaklanır. Estetik tıbbi tedaviler veya prosedürlerden sonra cildi rahatlatmak ve iyileşme sürecini hızlandırmak için tasarlanmıştır.

 

  • Post-medi cilt bakımı, herhangi bir medikal estetik tedaviden sonra veya cildin güçlendirilmesi gerektiğinde tavsiye edilir. Bu tedaviler, cildin doğal iyileştirme özelliğini güçlendirecek ve iyileşme süreci boyunca kişinin cildini besleyecektir. Yatıştırıcı ve nemlendirici tedaviler ile gerektiğinde koruyucu kamuflaj uygulamaları da içermektedir.
  • Doktorunuz ve estetisyeniniz, vasküler tıkanma gibi görsel komplikasyonların yanı sıra diğer olası reaksiyonlar konusunda yardımcı olacaktır. Cildin doğal iyileşme sürecini hızlandırmak, tedavilerin sonuçlarını en üst düzeye çıkarmaya ve iyileşme süresini en aza indirmeye yardımcı olan cilt bakım rejimi ve ürünleri önerilecektir.
  • Dolgunun eşit dağılımını sağlamak ve gerekirse topak veya konturları düzeltmek için tedaviden sonra enjeksiyon bölgelerine nasıl masaj yapılacağı da size öğretilecektir. Tedavi sonrası olağandışı veya kötüleşen çürük benzeri görünüm, herhangi bir lezyon, püstül veya su toplanması gibi diğer endişelerinizi giderecek uyarılar da yapılacaktır.
  • Post medi facial, birçok yatıştırıcı ve cilt güçlendirici uygulama ve doku iyileştirici tedavileri içerir. Tedavi işlem öncesi ve sonrası cildinizin ihtiyacınıza uygun bir şekilde özel olarak işlemler hazırlanacaktır.

Post-Medi Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Post medi cilt bakım tedavisi, herhangi bir invazif veya invazif olmayan estetik tıbbi tedavi veya uygulamadan sonra gerekli bir tedavidir. Doku canlandırma ve güçlendirme gerektiren birçok durum için cildi destekleyici bir tedavidir. Ayrıca uzun süreli bir hastalık sonrası, kronik cilt rahatsızlıklarında veya sert tedavilerden sonrası için (örneğin lazer, kimyasal peeling vb.) ideâl bir tedavidir.

 

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Post medi cilt bakım tedavisinde doktorunuz gerekli seanslara karar verecektir. Genellikle 2 ila 4 seans, ardından cildinizin ihtiyacına göre ayda bir veya iki kez takip tedavisi önerilir.