SCROLL DOWN

Pre-Cilt Bakımı - Cildi Hazırlayıcı Yüz Bakımı (Medikal Estetik Öncesi)

Pre Cilt Bakımı cildi temizlemek ve canlandırmak, herhangi bir tıbbi estetik tedaviden önce cildi en uygun durumda olmaya hazırlamak için tasarlanmıştır.

  • Cildi hazırlayıcı yüz bakımı, cildi ölü hücrelerden derinlemesine temizler. Kan dolaşımını ve lenf sistemini güçlendirir, derin dokuları besler ve canlandırır. Böylece herhangi bir medikal estetik tedaviden sonra daha sağlıklı ve daha hızlı iyileşen bir cilt oluşturmaya yardımcı olur. Yan etki ve kızarıklık, alerji, şişme ve benzeri reaksiyonları önlemeye yardımcı olur.
  • Pre-Cilt Bakımı, medikal estetik tedavilerden önce tavsiye edilir. Cilt ihtiyacınıza göre hekiminiz tarafından tasarlanır. Tedavi, glikolik peeling veya derin temizlik, antioksidan tedaviler, terapötik uyarıcı göz ve yüz tedavilerini içerebilir.
  • Ev bakımı kullanımı için önerilen ürünler ile cilt bakım rejimi ile birlikte uygulanan Pre-Cilt Bakım uygulamalarının yoğunluğu, estetik medikal tedavinin sonucunu en üst düzeye çıkaracaktır.

Pre-Cilt Bakımının Amacı Nedir?

Pre-cilt bakımı herhangi bir estetik tıbbi uygulama veya tedaviden önce etkili bir cilt güçlendirme tedavisidir. Medikal estetik öncesi cildin bağışıklığını güçlendirmek için mevsim değişikliklerinde kür seansı olarak ayrıca önerilir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Doktorunuz pre-cilt bakımı tedavisini cildinize göre uyarlayacaktır. Önerilen seanslar seçilen medikal estetik ve cilt sağlığınızın durumuna göre değişmektedir. Genellikle estetik tedaviden önce 2 ila 4 ve medikal estetik prosedürler arasında bölünmüş 2 ila 4 tedavi gerekebilir.