SCROLL DOWN

Premium Hydrafacial Vitamin Bakımı

Premium Hydrafacial Vitamin Bakımı, tüm temel unsurları ve lüksü içeren canlandırıcı bir bakımdır.

  • Premium hydrafacial vitamin bakımı güçlü bir uygulamadır. Yüz, boyun ve dekolte için Hydrafacial tedavisiyle birlikte ‘Environ’ klinik cilt bakımını içerir. Environ vitaminleri ve serumları cilde yedirilerek sağlıklı ve güzel görünen cildin yapı taşları olan temel besinler, Vitamin A, antioksidanlar ve peptidleri ulaştırır.
  • Premium hydrafacial tedavisi, detoksifikasyon sürecini başlatmak için lenfatik drenaj tedavisi ile başlar. Cildi derinlemesine temizler, soyar, arındırır ve nemlendirir. İnce çizgileri ve kırışıklıkları gidermek için özel Environ Vitamin, antioksidanlar ve peptidler kullanılır, ardından LED ışık tedavisi ve Environ maskesi kullanılır.
  • Göz ve dudak çevresi bu tedaviye dahil edilir. Soyulmuş ve çatlak alanları gideren bir dudak yumuşatma ve göz çevresi için lenfatik drenaj, ardından Environ göz çevresi tedavisi uygulanır. Tedavi canlandırıcı bir yüz masajı ile sona erer.
  • LED (ışık yayan diyot) ışık tedavisi, yaşa meydan okuyan bir teknolojidir. LED, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Eşit olmayan cilt tonunu iyileştirir. Cildi aydınlatmak için yenileyici ve iyileştirici bir etkiye sahiptir.
  • Environ Vitamin sistemiyle uyumlu bir şekilde birleştirilir. Özel günler için en ideâl tedavilerden biridir. Cildi gençleştirir ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur.
  • Cilt gençleştirme için premium hydrafacial vitamin bakımı haftada bir olmak üzere 4 seanslık kür olarak önerilmektedir. Sağlıklı görünen bir cilde kavuşmak için takip tedavisi önerilir.