SCROLL DOWN

Smoothshape Vücut Şekillendirme

Smoothshapes, cildi pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır ve canlandırır. Vücut hatlarını iyileştiren en yeni cilt gençleştirme ve vücut şekillendirme tedavilerinden biridir.

  • Smoothshapes, cildin yüzeyini güvenli ve etkili bir şekilde yeniden şekillendirmek için diyot lazerin sürekli dalgasını, LED enerjisini, vakum masajının ‘mekanik manipülasyonuyla’ birleştirir.
  • Tedavi non-invaziv bir prosedürdür ve gevşek cildin altında yatan nedenleri ele alır. Kırılgan veya esnek olmayan lif septalarını tedavi eder. Daha pürüzsüz ve daha sıkı görünen bir cilt için yeni kolajen üretimini hızlandırır.
  • Smoothshapes vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilir. Düzenli tedavilerle ciltte sıkılık ve elastikiyette gözle görülür iyileşmeler sağlanabilir. Hedeflenen alanlar çoğunlukla bacaklar, basen, kalça, dizler, baldır ve kollardır.

 

Işık ve lazer enerjiyi dokuya derinlemesine iletirken, vakum cildi nazikçe yukarı çeker. Cilde verilen kombine ısı enerjileri, doğal olarak gevşek cildi dolgunlaştırıp sıkılaştıran, yeni kollajen büyümesini tetikler. Sonuçlar, mükemmel vücut şekillendirme için iyileşmiş cilt yüzeyi düzensizlikleri ile daha sıkı, tonlu ve daha pürüzsüz bir cilttir.

Smoothshape Vücut Şekillendirme Tedavisinin Amacı Nedir?

Smoothshape vücut şekillendirme tedavisi tüm cilt ve vücut tiplerine uygundur. Vücudu pürüzsüzleştirir ve toparlar, cildi sıkılaştırır. Smoothshape cilt elastikiyetini ve vasküler dolaşımı artırır, lenfatik drenajı iyileştirir.

Smoothshape, cilt tonunu ve parlaklığını artırır. Cilt dokusunu canlandırır, yara dokusunun iyileştirir. Lenf akışını ve dolaşımı iyileştirir. Kas ağrılarını hafifletir. Daha gençleşmiş cilt dokusu ile cilt tonu gözle görülür şekilde iyileşir. Tedavi bölgesindeki cilt daha sıkı hissedilir ve giysiler daha iyi oturur.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Smoothshape vücut şekillendirme tedavisi 4 haftalık, 8 tedavilik bir küre ihtiyaç duyar. Sonuçlar 1 ay sonra görülebilir, nihai sonuçlara 6 ay sonra ulaşılır. Koruma tedavilerine yılda 1 ila 2 kere ihtiyaç duyulur.

Tedavi sonrası normal hayatınıza dönebilir, günlük aktivitelerinizi devam edebilirsiniz. Bu prosedür son derece güvenli ve rahattır. Sonuçları iyileştirmek için tedavi kürü sırasında bol su içmeniz tavsiye edilir.

Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

Smoothshape tedavisinin yan etkiler minimaldir. Cilt kızarıklığı, hafif karıncalanma ve sıcaklık gibi tedaviden saatler sonra düzelir. Nadiren 5-10 gün içinde düzelecek morluklar meydana gelebilir. Tedavi gününde idrara çıkmada artış fark edilir.

Smoothshape tedavisinin kontrendikasyonları; hamile ve emziren kadınlar, karaciğer ve böbrek yetmezliği, kanser hastaları, epilepsi hastaları ve herhangi bir cilt hastalığı olan kişiler için uygun değildir.