SCROLL DOWN

SmoothShapes XV Vücut Şekillendirme

SmoothShapes XV Lazer vücut şekillendirme tedavisi, cildi yumuşatmak ve yağları gidermek için lazer vuruşlarını ‘vakumlama masaj tekniğiyle’ birleştiren devrim niteliğinde bir teknolojidir.

  • SmoothShape XV, masaj vakum ile çift lazer (915 nm) ve ışık (650 nm) enerjilerini kullanır. Lazerin yüksek ısısı altta yatan yağ dokusunu yumuşatır. Masaj silindirleri kan dolaşımını hızlandırarak, yağların vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Vakum, optimum lazer ve ışık penetrasyonu için cildi konumlandırırken, 915 nm lazer ‘termal etkisi’ dokuların derinliklerine nüfuz eder ve lipidler tarafından emilir. 650 nm’lik ışık, adiposit hücre zarlarının geçirgenliğini etkileyecek ve interstisyel boşluğa harekete izin verecektir. Ardından yağlar ve sıvılar lenfatik sisteme boşaltılacaktır.
  • SmoothShapes lazer tedavileri cildi sıkılaştırıp, uyluk, kollar, dizler, kalçalar, basen, karın, bel, sırt ve baldırlardaki yağları SmoothShapes xv tedavisi için ideal adaylar, sağlıklı bir diyet ve egzersize rağmen iyileşmeyen küçük yağ ve selülit alanlarına sahip fiziksel olarak aktif kişilerdir. Orta veya şiddetli obezite tedavisi ve kilo vermeye yönelik değildir.

SmoothShapes XV tedavisi ağrılı bir tedavi değildir ve anestezi gerekmez.

  • Vücudu yeniden şekillendirir, bölgesel yağ birikintilerini azaltır.
  • Elbise bedenini küçültür, dalgalı ve çukurlu cildi yumuşatır.
  • Selülit görünümünü iyileştirmek için ideâldir.
  • Vakum ve lazer ısısının enerji kombinasyonu cildi ve dokuları sıkılaştırıp
  • Dolaşımı uyarır ve tüm cilt dokularını güçlendirir.
  • SmoothShapes’in yoğun masaj etkisi, vücut şekillendirme için çok etkilidir.
  • Liposuction tedavisi görmüş kişiler için cildi sıkılaştırmada faydalıdır.

Yağ Birikiminde Kayda Değer Bir Azalma Sağlar.

Smooth Shape XV, çok etkili non-invaziv bir vücut şekillendirmedir. 8 seanstan sonra kişi, tedavi edilen bölgede daha düzgün, pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olacaktır. Yağ birikiminde kayda değer bir azalma ve vücut konturunda 6 cm azalma sağlayacaktır. SmoothShapes, liposuction veya lipoliz prosedürlerinden sonra çıkıntıların giderilmesinde de etkilidir.

İki lazer enerjisinin kombinasyonu, yağı hareket ettirerek yağ hücresinden giderilmesi ve vücuttan atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kollajen üretimini uyararak daha pürüzsüz bir görünüm yaratır. Yağın bir kısmını eriten lazer enerjilerine ek olarak, ‘yumuşak masaj ve vakumlu çekmesi’, tedavi edilen bölgelere kan akışını uyarır. İyileşme süreci gerektirmeyen non-invaziv bir teknolojidir. Karın, kalça, uyluk ve kollarda bulunan en zor yağlanmaları bile azaltır, cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır.

SmoothShapes XV Vücut Şekillendirme Tedavisinin Amacı Nedir?

SmoothShapes XV tedavisi vücudu şekillendirir, yağları eritir ve cildi sıkılaştırır. Uyluk, basen, kollar, dizler, kalça, karın, bel, sırt ve baldırlardaki yağları giderir. Yağın engebeli görünümünü tedavi eder. Yağ hücrelerini azaltır ve çukurlaşan selüliti tedavi eder. Daha sıkı, daha esnek bir cilt için kollajeni yeniden şekillendirir.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Vücut şekillendirme tedavisinde, ortalama 4 tedavi seansı ile farkı görmeye başlarsınız. Tam sonuç için 8 tedavi önerilir. 4 hafta boyunca haftada 2 tedavi seansı gereklidir. Sonuçları korumak için, haftada 2 kez, 4 hafta boyunca 8 ardışık seans uygulandıktan sonra, 6 ay boyunca ayda 1 koruma seansı önerilir. Hazırlık veya tedavi sonrası bakım gerektirmez.

Bu non-invaziv bir tedavidir. Tedavi sonrası sosyal hayatınıza ve normal aktivitelerinize dönebilirsiniz. Mutlaka sağlıklı bir diyet uygulamalıdır. Gerektiğinde diğer zayıflama tedavileriyle birleştirilir.


Yan Etkileri ve Kontrendikasyonları Nelerdir?

SmoothShapes XV tedavisi sırasında lazerden hafif bir miktar ısı oluşabilir. Tedavi bölgesinde genellikle tedaviden hemen sonra kaybolan kızarıklık, hafif morarma ve şişlik gibi bazı minimal yan etkiler ortaya çıkabilir.

SmoothShapes XV tedavi kontrendikasyonları; hamile ve emziren anneler, karaciğer ve böbrek yetmezliği, kanser hastaları, epilepsi hastaları ve herhangi bir cilt hastalığı olanlar için uygun değildir.