SCROLL DOWN

Vitamin Yüz Vakum Terapisi

Yaşlanma Karşıtı Vitamin Yüz Vakum Tedavisi yaşlanan cilt endişelerini hedef almak için tasarlanmıştır. Tedavi yaşlanma sürecini yavaşlatacak, cildi aydınlatacak ve kırışıklıkları azaltacaktır.

  • Vitamin yüz vakum tedavisi gerginlik, kuruluk, ince çizgi ve kırışıklık belirtileri gösteren tüm ciltler için uygundur. Vitamin takviyesi ve vakum terapi kombinasyonu ile nemlendirici ve parlatıcı bakımla birleştirilir. Tedavi, kolajen ve elastin üretimlerini artırır. Çizgileri ve kırışıklıkları dolgunlaştırır ve cildi parlatır.
  • Yaşlanma karşıtı vitamin tedavisi, yüzü hazırlamak için çeşitli ve uygun cilt ürünlerinin uygulanmasıyla başlar. Cildi beslemek ve canlandırmak için yüz, boyun ve dekolte bölgesine lifting ve uyarıcı masaj yoluyla A, B, C, vitaminleri, peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit gibi yüksek içerikli serum ve masaj kremi uygulanır.
  • Cildi ve diğer dokuları kaldırmak için hafif bir vakum oluşturan küçük kupalarla vakum masajı takip eder. Vakum etkisi, kanı bardağın altına çeker ve pozitif kan dolaşımını teşvik eder. Yüz dokusunu çekmek lenfatik drenajı aktive eder. Yüz ve boyundaki toksinleri, hücresel atıkları ve fazla sıvıyı giderir. Vakum masajı ayrıca yüz ve boyundaki sert kas dokusuna kolayca uygulanır.
  • Yüz vakum bakımı, kan dolaşımını artırır. Kolajen üretiminden sorumlu olan yüz hücrelerini uyarır. Çene çizgisi ve boynu toparlar, şişkinliği azaltır. Vitamin, peptitler ve hyaluronik asit kolayca emilir ve hücresel dönüşümü arttırır. Cildi aydınlatır, yara izlerini, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Vitamin Yüz Vakum Terapisinin Amacı Nedir?

Yaşlanma karşıtı vitamin yüz vakum tedavisi yüz ve boyun bölgesindeki kuruluk ve şişkinlikle mücadele eder. Mat cilt görünümünü azaltır, tüm cilt tipleri için iyileştirici ve canlandırıcı bir bakımdır. Kuru, susuz kalmış, mat (donuk) görünen ciltler, şişkinliğe meyilli ciltler ve menopozda ki kızarıklıklar için uygundur.

Tedavi Süresi ve Seans Sayısı Nedir?

Vitamin yüz vakum tedavisinin sonuçları herhangi bir terapötik tedavide olduğu gibi sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Haftada 2 kez 6 ile 12 seans arası önerilir. Sonuçları korumak için aylık takip seansları önerilir.